خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط رومانی

ارزانترین قیمت بلیط رومانی

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط رومانی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی قشم ایر به بخارست رومانی پرواز مستقیم انجام دهید ولی برای سایر شهرهای رومانی حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط رومانی

ارزانترین قیمت بلیط رومانی

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به رومانی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی قشم  ایر Qeshm Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به بخارست رومانی انجام می دهد .
 2. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به رومانی پرواز می کند .
 3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به رومانی پرواز می کند .
 4. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به رومانی پرواز می کند .
 5. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به رومانی پرواز می کند .
 6. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان - لار - همدان - بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به رومانی پرواز می کند .
 7. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به رومانی پرواز می کند .
 8. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به رومانی پرواز می کند .
 9. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به رومانی پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به رومانی پرواز می کند .
 11. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به رومانی پرواز می کند .
 12. هواپیمایی تارم رومانی TAROM Airlines : که پروازی از ایران ندارد و برای پروازهای داخلی رومانی و پرواز از کشورهای اروپایی به رومانی و بلعکس مناسب می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط رومانی از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد رومانی از ایران آمده است :

 1. بخارست رومانی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قشم ایر به طور مستقیم از تهران و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان - لار - همدان - بندرعباس و اهواز  به بخارست رومانی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. سیبیو رومانی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی اتریشی با یک توقف به سیبیو رومانی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. کونستانسا رومانی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیشبا یک توقف به کونستانسا رومانی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای رومانی و جزئیات تمام پروازها به رومانی ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای رومانی :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای رومانی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.