خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط دانمارک

ارزانترین قیمت بلیط دانمارک

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط دانمارک در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید .

توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ایران ایر به کپنهاگ دانمارک پرواز مستقیم انجام دهید ولی برای سایر شهرهای دانمارک حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط دانمارک

فروش ویژه بلیط هواپیما دانمارک در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط دانمارک قاره پیما با شماره های 09357584457 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به دانمارک شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به کپنهاگ دانمارک انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 2. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اتریش پرواز می کند .
 3. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به اتریش پرواز می کند .
 4. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اتریش پرواز می کند .
 5. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به اتریش پرواز می کند .
 6. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به اتریش پرواز می کند .
 7. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به اتریش پرواز می کند .
 8. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به اتریش پرواز می کند .
 9. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به اتریش پرواز می کند .
 10. هواپیمایی اسکاندیناوی SAS Airlines : که در حال حاضر تنها از ایران پروازی ندارد و مناسب پروازهای داخلی کشورهای اسکاندیناوی می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط دانمارک از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد دانمارک از ایران آمده است :

 1. کپنهاگ دانمارک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر به طور مستقیم و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش - امارات - لوفتهانزا - ایرفلوت - اتریشی - امارات - آلیتالیا و اسکاندیناوی با یک توقف از تهران به کپنهاگ دانمارک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. بیلاند دانمارک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - لوفتهانزا و اسکاندیناوی با یک توقف به بیلاند دانمارک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. آلبورگ دانمارک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش و لوفتهانزا با یک توقف به آلبورگ دانمارک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای دانمارک  و جزئیات تمام پروازها به دانمارک ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای دانمارک :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای دانمارک :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای دانمارک

رزرو هتل در تمام شهرهای دانمارک

پروازهای داخلی دانمارک

دریافت ویزا دانمارک

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا

Open