خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط کرواسی

ارزانترین قیمت بلیط کرواسی

بلیط به تمام شهرهای کرواسی

رزرو هتل در تمام شهرهای کرواسی

پروازهای داخلی کرواسی

دریافت ویزا کرواسی

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط کرواسی در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و کرواسی وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط کرواسی

ارزانترین قیمت بلیط کرواسی

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به کرواسی شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به کرواسی پرواز می کند .
 2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به کرواسی پرواز می کند .
 3. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان - لار - همدان - بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به کرواسی پرواز می کند .
 4. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به کرواسی پرواز می کند .
 5. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به کرواسی پرواز می کند .
 6. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به کرواسی پرواز می کند .
 7. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به کرواسی پرواز می کند .
 8. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به کرواسی پرواز می کند .
 9. هواپیمایی کرواسی Croatia Airlines : که تنها در حال حاضر از ایران پروازی ندارد و مناسب پرواز های داخلی کرواسی می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط کرواسی از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد کرواسی از ایران آمده است :

 1. زاگرب کرواسی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش - فلای دبی - اتریشی - ایرفلوت - کرواسی و لوفتهانزا با یک توقف به زاگرب کرواسی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. دوبرونیک کرواسی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا با یک توقف به دوبرونیک کرواسی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. اسپلیت کرواسی : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی آلیتالیا - لوفتهانزا و کرواسی با یک توقف به اسپلیت کرواسی با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای کرواسی و جزئیات تمام پروازها به کرواسی ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای کرواسی :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای کرواسی :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.