خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط بلغارستان

ارزانترین قیمت بلیط بلغارستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط بلغارستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ایران ایر و ماهان و آسمان و قشم ایر به وارنا بلغارستان پرواز مستقیم انجام دهید ولی برای سایر شهرهای بلغارستان حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط بلغارستان

ارزانترین قیمت بلیط بلغارستان

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به بلغارستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به وارنا بلغارستان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 2. هواپیمایی ماهان  Mahan Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به وارنا بلغارستان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 3. هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به وارنا بلغارستان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 4. هواپیمایی قشم ایر Qeshm Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به وارنا بلغارستان انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 5. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به بلغارستان پرواز می کند .
 6. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به بلغارستان پرواز می کند .
 7. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان - لار - همدان - بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به بلغارستان پرواز می کند .
 8. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به بلغارستان پرواز می کند .
 9. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به بلغارستان پرواز می کند .
 10. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به بلغارستان پرواز می کند .
 11. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به بلغارستان پرواز می کند .
 12. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به بلغارستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط بلغارستان از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد بلغارستان از ایران آمده است :

 1. وارنا بلغارستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر و ماهان و آسمان و قشم ایر به طور مستقیم و ایرلاین های اتریشی و ترکیش با یک توقف از تهران به وارنا بلغارستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. صوفیه بلغارستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - لوفتهانزا - قطری - امارات - فلای دبی - آلیتالیا - آژین و ایرفلوت با یک توقف به صوفیه بلغارستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای بلغارستان و جزئیات تمام پروازها به بلغارستان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای بلغارستان :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای بلغارستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.