خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط بوسنی و هرزگوین

ارزانترین قیمت بلیط بوسنی و هرزگوین

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط بوسنی و هرزگوین در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و بوسنی و هرزگوین وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط بوسنی و هرزگوین

فروش ویژه بلیط هواپیما بوسنی در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط بوسنی قاره پیما با شماره های 09357584457 - 34252774-026 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به بوسنی و هرزگوین شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به بوسنی و هرزگوین پرواز می کند .
  2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به بوسنی و هرزگوین پرواز می کند .
  3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به بوسنی و هرزگوین پرواز می کند .
  4. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تبریز - اصفهان - لار - همدان - بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به بوسنی و هرزگوین پرواز می کند .
  5. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به بوسنی و هرزگوین پرواز می کند .
  6. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به بوسنی و هرزگوین پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط بوسنی و هرزگوین از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد بوسنی و هرزگوین از ایران آمده است :

  1. سارایوو بوسنی و هرگوین : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس - امارات - فلای دبی - اتریشی - ترکیش و اطلس جت با یک توقف به سارایوو بوسنی و هرگوین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای بوسنی و هرزگوین و جزئیات تمام پروازها به بوسنی و هرزگوین ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای بوسنی و هرزگوین :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای بوسنی و هرزگوین :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای بوسنی

رزرو هتل در تمام شهرهای بوسنی

دریافت ویزا بوسنی

صدور و قیمت بلیط پروازهای داخلی اروپا