خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط اتریش

ارزانترین قیمت بلیط اتریش

تورهای نوروز 96 ترکیبی اتریش و اروپا

بلیط به تمام شهرهای اتریش

رزرو هتل در تمام شهرهای اتریش

پروازهای داخلی اتریش

دریافت ویزا اتریش

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط اتریش در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال شما می توانید بوسیله هواپیمایی ایران ایر و اتریشی به وین اتریش پرواز مستقیم انجام دهید ولی برای سایر شهرهای اتریش حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط اتریش

ارزانترین قیمت بلیط اتریش

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به اتریش شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به وین اتریش انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 2. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر پروازهای مستقیم از تهران به وین اتریش انجام می دهد . (مشاهده برنامه پروازی)
 3. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اتریش پرواز می کند .
 4. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به اتریش پرواز می کند .
 5. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به اتریش پرواز می کند .
 6. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به اتریش پرواز می کند .
 7. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به اتریش پرواز می کند .
 8. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به اتریش پرواز می کند .
 9. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول ترکیه به اتریش پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به اتریش پرواز می کند .
 11. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به اتریش پرواز می کند .
 12. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به اتریش پرواز می کند .
 13. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به اتریش پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط اتریش از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد اتریش از ایران آمده است :

 1. وین اتریش : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایران ایر و اتریشی به طور مستقیم و ایرلاین های پگاسوس - ترکیش و ... با یک توقف از تهران به وین اتریش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. سالزبورگ اتریش : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ترکیش - لوفتهانزا - اطلس جت و اتریشی با یک توقف به سالزبورگ اتریش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. گراتس اتریش : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و اتریشی با یک توقف به گراتس اتریش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. اینسبروک اتریش : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و اتریشی با یک توقف به اینسبروک اتریش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. لینس اتریش : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و اتریشی با یک توقف به لینس اتریش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. کلاگنفورت اتریش : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا و اتریشی با یک توقف به کلاگنفورت اتریش با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای اتریش و جزئیات تمام پروازها به اتریش ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای اتریش :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای اتریش :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.