ویزاویزا قطر

بهترین قیمت ویزای قطر

قیمت و نحوه و شرایط دریافت و اخذ ویزای الکترونیکی قطر با ارزانترین قیمت فوری و عادی

قیمت و نحوه و شرایط دریافت و اخذ ویزای قطر با ارزانترین قیمت به صورت آنلاین در قاره پیما

اخذ ویزای قطر تضمینی در قاره پیما : در متن زیر اطلاعات مورد نیاز جهت اخذ ویزا قطر و شرایط ویزای قطر و نرخ ویزای قطر ( قیمت و هزینه ویزای قطر ) همچنین اطلاعات در مورد مدارک مورد نیاز اخذ ویزای فرودگاهی قطر برای ایرانیان

( ویزای تجاری قطر – ویزای توریستی قطر و ویزای کار در قطر  و ویزای ترانزیت قطر ) به طور کامل شرح داده شده است لطفا با ما همراه باشید . ( ویزای قطر به صورت الکترونیک ( آنلاین – اینترنتی ) صادر می شود )

مشاوره دریافت ویزا الکترونیک قطر :

جهت دریافت مشاوره در خصوص ویزای 1 ماهه توریستی و 3 ماهه توریستی قطر با شماره های قاره پیما در تماس باشید

09121931613 | 021-91028292

مدارک – قیمت و هزینه و مدت زمان اخذ ویزای قطر فوری و ارزان در قاره پیما :

هزینه ویزای قطر در سال 98
ویزای 1 ماهه قطر ( تضمینی ) 1/400/000 تومان
مدارک مورد نیاز :

 • اسکن صفحه اول شناسنامه
 • اسکن عکس پرسونلی

حداکثر 7 روز بعد از تحویل مدارک به قاره پیما ویزای شما آماده می شود

ویزای قطر تضمینی

درباره قطر

قطر کشوری است واقع در جنوب غربی قاره آسیا در منطقه خاورمیانه و در شرق شبه‌جزیره عربستان، و در بخش جنوبی خلیج فارس و پایتخت آن شهر دوحه می باشد.

زبان رسمی برای مردم و ساکنین واقع در این کشور عربی می باشد و وزبان دوم آنها انگلیسی می باشد و واحد پول آنها ریال قطر می باشد. قطر با کشورهای ایران، عراق، کویت، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، بحرین همسایه و هم مرز است.

دین رسمی این کشور اسلام می باشد و اکثریت ساکنین آن را مسلمانان تشکیل می دهند.

آب و هوای کشور قطر بیابانی است و دارای زمستانی با هوای خنک و تابستانی شرجی و گرم می باشد. هر شخص برای سفر به کشور قطر ملزم به داشتن ویزا می باشد که در ادامه مطلب به انواع ویزا هایی که به شما این امکان را می دهد که وارد خاک کشور قطر شوید اشاره خواهیم کرد.

چگونه ویزای قطر بگیریم – ثبت و صدور ویزای قطر با ارزانترین قیمت

ویزای فرودگاهی قطر

ویزا توریستی قطر

این نوع از ویزا برای افرادی صادر می گردد که قصدشان از مسافرت خود به قطر گردشگری و تفریحی می باشد. هر ساله بسیاری از گردشگران جهت بازید و گذراندن تعطیلات خود به کشور قطر سفر میکنند.

مدارک و شرایط دریافت ویزای توریستی قطر

 • بلیط رفت و برگشت به قطر
 • اسکن صفحه اول شناسنامه
 • اسکن عکس پرسونلی

ویزا کار در قطر و ویزای تجاری قطر :

این نوع از ویزا برای افرادی صادر می گردد که قصدشان از سفر به قطر کاری بوده و دارای تجارب خاص و مفید برای کشور قطر می باشند و همچنین توانایی سرمایه گذاری در کشور مد نظرشان را دارند.

قبل از ارائه مدارک خود جهت اخذ ویزای کار می بایست متقاضی کار مد نظر خود و موسسه و شرکتی که می خواهند در آنجا کار کنند را نیز یافته باشند.

برای دریافت مجوز کار در قطر می بایست از متقاضی بعضی آزمایشات خون برای تشخیص اچ آی وی، و تی بی و به همراه اسکن اشعه ایکس از قفسه سینه گرفته شود و این مدت می تواند حدود 5 الی 6 هفته به طول بیانجامد و در مدت زمان قید شده شما می توانید در قطر بمانید تا کارهای مربوطه جهت اخذ مجوز کار نیز صادر گردد.

متقاضی اول می بایست موسسه و یا کارفرمایی در قطر پیدا کند تا بتواند از طریق دعوتنامه ای که آنها به متقاضی می دهند اقدام به اخذ ویزا نماید و نمی توان اول ویزا دریافت کرد و سپس پس از ورود دنبال شغل مد نظر بود.

پس از اتمام زمان تعیین و تایید شده در صورت اینکه مایل به ادامه کار بودید می توانید نسبت به تمدید مهلت ویزای خود اقدامات لازم را انجام دهید تا در صورت تایید ادامه فعالیت شما در این کشور صورت پذیرد .

مدارک مورد نیاز ویزای سرمایه گذازی قطر ( و ویزای کار و تجاری قطر )

 • پاسپورت شخص متقاضی با حداقل اعتبار 6 ماه
 • عکس رنگی 3*4 با زمینه سفید،کاملا از روبرو و بدون روتوش
 • دعوتنامه کتبی ارسالی کارفرما و موسسه مد نظر که قصد کار در آنجا را دارید
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • فرم درخواست ویزا و اطلاعات شخصی که می بایست به طور دقیق،صحیح و خوانا نوشته شود
 • شناسنامه و کارت ملی فرد متقاضی
 • در صورت متاهل بودن سند ازدواج و شناسنامه تمامی اعضای خانواده نیز مورد نیاز است
 • پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزا

ویزا ترانزیت قطر :

این نوع از ویزا برای افرادی صادر می گردد که مقصد نهایی سفر آنها کشوری غیر از قطر می باشد و فقط قصد توقف یک روزه و یا چندین ساعته در کشور قطر را دارند. برای اخذ این نوع از ویزا متقاضیان می بایست بلیط سفر نهای خود به همرا پاسپورت و مدارک شناسایشان را به مامورین مربوطه جهت بررسی های لازم ارائه دهند.

ویزای تحصیلی قطر :

این نوع از ویزا برای متقاضیانی صادر می گردد که قصدشان از سفر به کشور قطر ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه آنها می باشد.

توجه داشته باشید قبل از ارائه مدراک و درخواست اخذ ویزا می بایست از موسسه و یا دانشگاه مد نظرتان تاییدیه کتبی داشته باشید تا بتوانید نسبت به اخذ ویزا اقدامات لازم را انجام داده و مدارکتان را به سفارت کشور مربوطه ارائه دهید.

بسیاری از موسسات و دانشگاه هایی که در کشور قطر فعالیت دارند مورد تایید وزارت علوم و آموزش کشور خود می باشند. قطر جزو یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان می باشد و مکانی مناسب برای ادامه تحصیل.

زبان تحصیلی در قطر انگلیسی می باشد و از این رو داشتن مدرک زبان انگلیسی یکی از شروط اخذ پذیرش از دانشگاه های قطر می باشد. دانشگاه های آمریکایی و اروپایی بسیاری در کشور قطر دارای شعب می باشند که می توانید یکی از آنها را برای ادامه تحصیل خود انتخاب نمایید و در صورت تایید یکی از دانشجویان آن شناخته شوید.

در کشور قطر شما می توانید در رشته های تحصیلی متفاوتی نظیر: مهندسی، پزشکی، مدیریت، امور مالی، کامپیوتر و غیره ادامه تحصیل دهید. با تحصیل در قطر و پس از اتمام مدت تحصیل می توانید در آنجا مشغول به کار شوید زیرا هیچ نیروی کار تحصیل کرده ای در قطر بیکار نمی ماند و شرایط و موقعیت های شغلی بسیاری برای تحصیل کرده ها در قطر وجود دارد.

مدارک مورد نیاز ویزا تحصیل در قطر

 • ریز نمرات تحصیلی متقاضی
 • نامه تاییدیه و پذیرش متقاضی در یکی از موسسات آموزشی و یا دانشگاه های کشور قطر
 • اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار
 • مدارک تحصیلی
 • عکس 3*4 با زمینه سفید،کاملا از روبرو و بدون روتوش
 • اصل کارت ملی و شناسنامه
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • مدراک تایید سلامت متقاضی
 • پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزای مربوطه

آدرس سفارت قطر در تهران :

تهران ، بلوار آفریقا، خیابان گل ‌آذین، پلاک 4
تلفن:
+98212251266-6
فکس:
+982122058478
وب سایت:
www.tehran.embassy.qa/en
آدرس پست الکترونیکی:
tehran@mofa.gov.qa
ساعات کاری سفارت قطر:
شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8 صبح الی 16 بعد از ظهر

درباره قطر

قطر کشوری است واقع شده در جنوب غربی قاره آسیا در منطقه خاورمیانه و در شرق شبه‌جزیره عربستان و پایتخت آن شهر دوحه می باشد.
از شهرهای مهم کشور قطر می توان به خور، مسیعید، دخان، زباره، ام سلال اشاره کرد.
زبان رسمی مردم و ساکنین در این کشور عربی است و از زبان انگلیسی نیز معمولاً به عنوان زبان دوم استفاده می‌ گردد و واحد پول مورد استفاده آنها ریال قطر می باشد.
قطرآب و هوای متعادلی را دارا می باشد و قابل ذکر است که این کشور دارای زمستانی سرد ولی خنک و تابستانی گرم می باشد.
دین رسمی کشور قطر اسلام می باشد و اکثر ساکنین آن را مسلمانان تشکیل می دهند.
قطر مرز مشترک زمینی با عربستان سعودی، و مرز دریایی با کشورهای بحرین و امارات متحده عربی را دارا می باشد.
درآمد خالص قطر از صادرات نفت و گاز به دست می آید و این نکته نیز قابل ذکر است که این کشور بعنوان بزرگ ‌ترین صادرکننده گاز طبیعی مایع در جهان شناخته شده می باشد.
برای ورود به خاک این کشور به هر دلیلی هر متقاضی نیاز به دریافت ویزای مربوطه می باشد و ما در ادامه این متن به انواع ویزاهایی که به هر متقاضی اجازه ورود به خاک کشور قطر را می دهند اشاره خواهیم کرد.

ویزای توریستی قطر

ویزا توریستی قطر مختص متقاضیانی صادر میگردد که قصدشان از سفر به کشور قطر توریستی و گردشگری و بازدید از مراکز دیدنی و جاذبه های گردشگری آن و همچنین آشنایی با مردم، فرهنگ و رسوم آنها از نزدیک می باشد.
ویزای توریستی قطر به دو نوع ویزای توریستی 30 روزه و ویزای توریستی 90 روزه برای متقاضیان صادر میگردد و مدت زمان اعتبار آن از زمان صدور تا به پایان رسیدنش به همان میزانی می باشد که در پاسپورت و ویزای هر فرد قید شده است و باید به این نکته نیز اشاره کرد که بعد از به اتمام رسیدن مدت زمان ویزا، متقاضی که این نوع ویزا را دریافت کرده است می بایست سریعا” خاک کشور قطر را ترک نمایند.
متقاضیان همانند اخذ ویزای بسیاری از کشور ها در ضمینه های مختلف در رابطه با اخذ ویزای توریستی نیز می بایست مدراکی را به سفارت خانه و کنسولگری این کشور جهت بررسی های لازم ارائه دهند که قابل ذکر است که تمامی مدارک می بایست ترجمه شده ارائه شوند.
نکته مهمی که قبل از اشاره به مدارکی مه باید ارائه شود لازم به ذکر است این موضوع می باشد که می بایست تمامی مدارک به صورت دقیق و صحیح و بدون هیچگونه دروغ و یا اشتباهی ارائه شوند زیرا در صورتی که هریک از موارد بالا توسط مامورین و مسئولین بررسی مدراک شناسایی شود درخواست ویزا با ریجکتی مواجه خواهد شد.
مدارکی که باید جهت بررسی های لازم به سفارت خانه و کنسولگری کشور قطر ارائه شوند به شرح ذیل می باشد:
پاسپورت متقاضی با دارا بودن اعتبار حداقل 6 ماه.
عکس پرسنلی متقاضی اخذ ویزای توریستی که می بایست از روبرو و با پس ضمینه سفید و بدون هیچگونه روتوشی باشد.
تکمیل فرم درخواست ویزا که به صورت کامل، دقیق و خوانا باید پر شود.
پرداخت تمامی هزینه های مربوط به اخذ ویزای توریستی قطر.
بلیط رفت و برگشت متقاضی به کشور قطر.
بیمه نامه مسافرتی.
رزرواسیون هتل و محل اقامتی که متقاضی در مدت زمان حضورش در قطر در آنجا خواهد ماند.
گواهی سلامت متقاضی.
گواهی عدم سوء پیشینه.
گواهی تمکن مالی از بانک که نشان دهد در مدت زمان اقامت در این کشور می توانند هزینه های اقامتی و خورد و خوراک خود را تامین نمایند.

ویزای ترانزیت قطر

ویزا قطر ترانزیت مختص افرادی صادر می گردد که قصدشان سفر به کشور دیگر به غیر از قطر می باشد و در این کشور قصد اقامت چندین روزه و یا چندین ساعته برای سفر بعدی خود را دارای می باشند.
این نوع از ویزا معمولا برای پروازهایی که با ایرلاین امارات انجام می شوند صادر می گردد.
مدت اعتباراین نوع ویزای کشور قطر از زمان ورود مسافر به فرودگاه قطر از 8 الی 24ساعت می باشد و برای اخذ آن می بایست مدراک که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد را به مسئولین مربوطه جهت بررسی های لازم ارائه دهند.
اگر رزور ترانزیت تا قبل از 72 ساعت قبل پرواز انجام شده باشد می توانید در زمان ورود به کانتر خدمات انتقال برای به پیش بردن روند کاری مراجعه نمایید.
مدارکی مه باید برای اخذ این نوع از ویزای کشور قطر به مسئولین مربوطه جهت بررسی های لازم ارائه شوند عبارتند از:
پاسپورت متقاضی با دارا بودن حداقل اعتبار 3 ماه.
عکس استاندارد و پرسنلی متقاضی که باید از روبرو، با ضمینه سفید و بدون روتوش باشد.
بلیط مسافر برای سفر به امارات و همچنین سفر به کشور و مقصد نهایی سفر.
به این نکته مهم نیز در آخر می بایست اشاره کرد که در صورت رد درخواست ویزای مربوطه هیچ هزینه ‌ای به متقاضی باز گردانده نخواهد شد.

ویزای دیپلماتیک قطر

این نوع از ویزا مختص افرادی صادر می گردد که قصدشان از سفر به قطر به صورت رسمی دولتی و از طرف قانون (مرتبط با تمامی کشورها) می باشد.
به این نکته نیز می توان اشاره کرد متقاضی در ضمینه اخذ این نوع از ویزا فقط به مدت زمانی که در ویزا قید شده و کارشان به طول می انجامد اجازه اقامت در این کشور را دارا می باشند و بعد از به اتمام رسیدن آن می بایست خاک کشور قطر را ترک کنند.

ویزای تجاری و کاری قطر

این نوع از ویزا مختص افراد و متقاضیانی صادر می گردد که با اخذ آن مایل به کار و سرمایه گذاری و تجارت در این کشور می باشند.
در رابطه با ویزای تجاری و کاری این کشور به این نکته می توان اشاره کرد که تمامی مدارکی که برای اخذ این نوع از ویزا به مسئولین مربوطه سفارت خانه و کنسولگری ارائه می شوند می بایست ترجمه شده و بدون هیچگونه نقص و اطلاعات نادرست باشد زیرا اگر مدارک به این صورت ارائه شوند باعث ریجکت شدن درخواست متقاضی برای اخذ ویزای تجاری و کاری قطر می گردد.
قطر این نوع از ویزا را برای اقشار مختلف کارگران و متخصصان در نظر می گیرد تا بسته به نوع توانایی و تحصیلاتشان در این کشور بتوانند کارآمد بوده و به اقتصاد خود و کشورشان کمک کنند.
مدارکی که باید به مسئولین کشور قطر جهت بررسی های لازم ارائه شود عبارتند از:
پاسپورت متقاضی با اعتبار حداقل 6 ماهه.
عکس پرسنلی که می بایست کاملا از روبرو و بدون هیچگونه روتوشی باشد.
نامه تاییدیه استخدامی از سازمان، ارگان و یا شرکتی در کشور قطر که قصد کار و یا فعالیت در آن را داشته باشید.
اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه متقاضی.
تکمیل فرم درخواست ویزا که باید به طور دقیق، صحیح و خوانا پر شود.
پرداخت تمامی هزینه های مربوط به اخذ ویزای کار و تجارت قطر.
گواهی عدو سوء پیشینه.
گواهی سلامت پزشکی متقاضی.
دعوتنامه معتبر و رسمی از شرکت و یا سازمان و موسسه ای که قصد همکاری با آنها را دارید.
ارائه مدارکی که نشان دهد در مدت زمان حضورتان در کشور امارات در کجا اقامت خواهید داشت.
مدت اعتبار این نوع از ویزای کشور امارات همانند بسیاری دیگر از کشور ها یکساله می باشد و یا بسته به نوع مدت زمان قرار داد فرد متقاضی و با بررسی های لازم صادر و اجازه ورود به خاک دبی داده می شود.
به این نکته مهم نیز در آخر می بایست اشاره کرد که در صورت رد درخواست ویزای مربوطه هیچ هزینه ‌ای به متقاضی باز گردانده نخواهد شد.

ویزای تحصیلی قطر

این نوع از ویزا مختص متقاضیانی صادر می گردد که قصدشان از سفر به کشور قطر ادامه تحصیل در رشته های مد نظر و مورد علاقه شان می باشد که با شرایط خاصی می باشد که در ادامه به این موارد برای اطلاعات بیشتر شما عزیزان اشاره خواهیم کرد.
برای ورود به مراکز آموزشی در قطر از متقاضیان در ابتدا آزمون های ورودی و تست های بسیاری گرفته می شود و بر اساس نمرات و نتایج حاصل شده هر دانشجو را در مقطع و سطح مورد نظر پذیرش می نمایند.
متقاضیان برای اقامت در این کشور در مدت زمان تحصیل می توانند از خوابگاه های آنجا و یا اجاره آپارتمان یا خانه ای بسته به نوع بودجه خود استفاده نمایند.
برای اخذ ویزای تحصیلی متقاضیان می بایست مدارکی را به مسئولین سفارت خانه و کنسولگری قطر ارائه دهند که در ادامه به این مدراک مورد نیاز اشاره خواهیم نمود.
مدارکی که باید ارائه شوند عبارتند از:
مدارکی که نشان دهد از سوی دانشگاه و یا موسسه معتبری در کشور قطر قبول و پذیرش شده اید.
تمکن مالی دانشجو که نشان دهد توانایی پرداخت مخارج تحصیل، زندگی و خورد و خوراک خود را خواهد داشت.
پاسپورت متقاضی با اعتبار حداقل 6 ماه.
ریز نمرات دوره های گذرانده شده.
عکس پرسنلی که می بایست کاملا از روبرو و بدون روتوش باشد.
فرم درخواست ویزا با اطلاعات کاملا دقیق و صحیح.
پرداخت تمامی هزینه های مرتبط با اخذ ویزا.
قابل ذکر است در صورتی که هریک از مدارک متقاضی ناقص بوده و یا به اشتباه ارائه شده باشند موجب ریجکت و رد شدن درخواست ویزا می گردند.

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قطر ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است

لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

رزرو و خرید بلیط قطرراهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به قطر :

در حال حاضر خطوط هواپیمایی آسمان – ایران ایر و قطری پروازهای مستقیم به قطر از ایران انجام می دهند . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و … به قسمت بلیط هواپیما قطر سایت مراجعه نمائید .

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا – بلیط هواپیما قطر – هتل و تور قطر می باشد شما می توانید

جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا – – بلیط هواپیما قطر – هتل و تور قطر توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

سوالات متداول درباره ویزا قطر :

📅 انواع ویزای توریستی الکترونیک قطر ؟

ویزای توریستی قطر انوع مختلفی دارد که عبارتند از :
30 روزه عادی سینگل قطر

💵 قیمت ویزای قطر چقدر است ؟

قیمت ویزای با توجه به نوسانات قیمت دلار دائما در حال تغییر است برای مشاهده قیمت انواع ویزای قطر به تومان وارد سایت شود .

📁 مدارک مورد نیاز دریافت ویزای توریستی قطر ؟

برای دریافت ویزای قطر نیاز به اسکن صفحه اول پاسپورت – شناسنامه – کارت ملی می باشد .

✔️ آیا اصل مدارک برای دریافت ویزای قطر نیاز است ؟

برای دریافت ویزای الکترونیکی نیاز به اصل مدارک نمی باشد و تنها ارسال اسکن ( یا عکس با کیفیت که با موبایل از مدارک گرفته شود ) از مدارک کافی است .

🚶‍♂️ برای دریافت ویزا نیازی به حضور در سفارت هست ؟

خیر ویزای قطر کاملا به صورت الکترونیک می باشد و نیازی به حضور مسافر در سفارت وجود ندارد .

⏱️ اخذ ویزای قطر چند روز زمان نیاز دارد ؟

دریافت ویزا فوری قطر بین 24 تا 48 ساعت و ویزای عادی بین 3 تا 5 روز زمان نیاز دارد .

🛂 آیا ویزای قطر در پاسپورت چسبانده می شود ؟

خیر ویزا به صورت یک فایل برای شما ارسال می شود و شما تنها می بایستی از این فایل پرینت تهیه کرده ( سیاه سفید مورد قبول می باشد ) و هنگام مسافرات همراه خود داشته باشید .

🖊️ نحوه ثبت سفارش ویزای قطر برای قاره پیما ؟

برای ثبت سفارش وارد سایت شده و فرم سفارش آنلاین ویزای امارات را تکمیل و هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمائید تا قاره پیما در سریع ترین زمان ممکن با گارانتی ارزانترین قیمت ویزای شما را ارسال نمائید .

✈️ رزرو و خرید اینترنتی پروازهای امارات قطر .

برای خرید بلیط قطر آگاهی از قیمت ها بلیط دبی وارد صفحه بلیط قطر قاره پیما شوید .

🏨 آیا در قاره پیما امکان رزرو هتل قطر وجود دارد ؟

برای رزرو هتل با ارزانترین قیمت در قطر وارد صفحه هتل قطر قاره پیما شوید .

🏝️ تورهای دوحه قطر چگونه است ؟

برای مشاهده تورهای قطر قاره پیما وارد صفحه تورهای قطر قاره پیما شوید .

بلیط هواپیما به تمام شهرهای قطر

رزرو هتل در تمام شهرهای قطر

‫24 دیدگاه ها

 1. با سلام خدمت هموطنان عزیز چنانچه سوالی در مورد ویزای قطر دارید می توانید در این قسمت سوال خود را با کارشناسان قاره پیما مطرح نمائید تا در سریع ترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت جواب داده شود
  با تشکر از شما – قاره پیما

  1. سلام
   برای اخذ ویزای توریستی قطر خواستم سوال کنم که در حال حاضر امکانش هست و اینکه چه قدر هزینه داره؟

   1. با سلام
    می خواهم با قطر ایرویز از تهران دوحه اینچئون کره و بعد ویهای چین بلیط بخرم ۱۵ ساعت توقف در اینچئون دارم از تهران تا اینچئون با قطرایرویز است و بعد از اینچئون تا ویهای چین با ججو ایرلاین است آیا در اینچئون ویزای ترانزیت نیاز دارم لطفا جواب دهید ممنون

 2. سلام
  من ۱۸ سالمه میخواستم برا ادامه ی فوتبالم به قطر بیام ؛
  اولا، این باید چه نوع ویزایی بگیرم
  دوما ،شما چه شهر از قطر رو برای ادامه ی فوتبال رو مناسب میدونید؟

  1. با سلام
   قاره پیما تنها دز زیمنه ویزای توریستی قطر فعالیت دارد و متاسفانه اطلاعاتی درباره ویزا و شهر مورد نظر شما جهت راهنمایی ندارد .
   با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

   1. خب میشه که من با ویزای توریستی وارد قطر شم بعدش از طریق یک باشگاه اونجا ویزای خودم رو دائمی کنم یا تمدیدش کنم؟
    و اینکه الان هزینه ی ویزای توریستی چقدر است؟

    1. با سلام
     ویزای توریستی قطر تا اطلاع ثانوی به دلیل محدودیت های کرونا صادر نمی شود .
     با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

 3. سلام وقت بخیر می خواستم بدونم در حال حاضر امکان دریافت ویزای توریستی قطر هست یا خیر

 4. سلام
  تشکر از شما و معلومات خوب تان
  کدام کشورهای حومه خلیج فارس برای اتباع افغانی با پاسپورت افغانستانی از کشور ایران ویزه صادر میکنند ؟؟
  تشکر که راهنمایی خوب میکنید..

  1. با سلام
   کارت واکسن برای ویزای قطر مورد نیاز نیست ولی هنگام ورود به قطر حتما می بایستی کارت واکسن به همراه داشته باشید .
   با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

 5. سلام
  من اهل افغانستان هستم و برای بایومتریک باید به سفازت کانادا برم
  ایا برای افغان ها ویزه میده قطر؟

  1. با سلام
   متاسفانه در مورد افغان ها اطلاعات دقیقی برای دریافت ویزای قطر در قاره پیما وجود ندارد .
   با تشکر از پیام شما – تیم پشتیبانی قاره پیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما