اطلاعات ویزا آمریکاوقت سفارت آمریکا MRV

نحوه مشاهده نزدیکترین وقت ملاقات برای سفارت آمریکا

هنگامی که وارد سایت usvisa می شوید قبل از پرداخت هزینه وقت ملاقات شما تنها قادر به دیدن اولین وقت ملاقات خالی در سفارت خانه های مورد نظر خود هستید و امکان دیدن تمام وقت های خالی برای شما وجود ندارد شما تنها زمانی می توانید تمام وقت های خالی را مشاهده نمائید که هزینه وقت سفارت را پرداخت نمائید و پس از پرداخت امکان مشاهده تمامی وقت های خالی برای شما وجود دارد .

 

نکاتی در مورد وقت سفارت آمریکا :

نوع ویزای موردتقاضا در دریافت وقت موثر می باشد، در زیر ویزاهایی که وقت سفارت یکسان دارند آمده است :

  1. ویزاهای توریستی، دیدار اقوام، کاری، شرکت در کنگره، درمان
  2. ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی
  3. ویزای نامزدی و سرمایه گذاری
  4. متقاضیان دریافت گرین کارت و افرادی که قبلا اقامت امریکا داشته اند

معمولا اولین وقت موجود برای متقاضین دریافت ویزای توریستی - دیدار اقوام - کاری - شرکت در کنگره - درمانی - دانشجویی و فرصت مطالعاتی نزدیک تر از سایر ویزا ها می باشد. برخی از کنسولگری ها به طور مقطعی و یا دائمی تمرکز خود را بر نوع خاصی از ویزا افزایش یا کاهش می دهند، حتما پیش از اقدام به برنامه ریزی قطعی برای سفر، از اولین وقت موجود برای نوع ویزای درخواستی و شرایط جاری در کنسولگری مورد نظر اطلاع حاصل نمایید.

 

کارشناسان قاره پیما به طور 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به پرسش های شما دریاره وقت سفارت آمریکا و پرداخت هزینه و دریافت وقت سفارت آمریکا برای شما هموطنان عزیر می باشند و شما می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت ( ایمیل - تلفن - چن آنلاین و مراجعه حضوری ) با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما