هواپیمایی گرجستان جورجین ایرویز

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی جورجین در ایران Georgian Airways

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی جورجین در ایران Georgian Airways می باشد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا به صورتی اینترنتی و یا تلفنی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پس از دریافت قیمت ، بلیط هواپیمایی جورجین ایرویز در تمام مسیرها را رزرو و خریداری نمائید .

هواپیمایی هواپیمایی جورجین Georgian Airways یکی از خطوط هواپیمایی چارتری برای پرواز به روسیه می باشد در حال حاضر در پروازهای چارتری ایران به گرجستان و بلعکس را بوسیله هواپیماهای بوئینگ و ایرباس مدرن خود انجام می دهد . جهت مشاهده تمام مسیرهای پروازی گرجستان به صفحه جورجین ایرویز سایت مراجعه نمائید .

 

فروش ویژه بلیط هواپیمایی جورجین در قاره پیما

فروش بلیط هواپیمایی جورجین به صورت سوتو SOTO در قاره پیما ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) - جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط هواپیمایی گرجستان جورجین در قاره پیما با شماره های 09121931613 - 34252774-026 با ما در تماس باشید.

قاره پیما نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی جورجین می باشد و تنها امکان تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط هایی که از قاره پیما خریداری شده باشند برای ما وجود دارد - لطفا اگر بلیط خود را از طریق آژانس ها و یا سایت های دیگر تهیه کرده اید درباره تغییر تاریخ و کنسلی سوال نفرمائید.

 

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی جورجین در ایران Georgian Airways

روزها و ساعات پروازهای مستقیم هواپیمایی جورجین Georgian Airways از تهران به گرجستان به صورت زیر می باشد :

برنامه پروازی جورجین ایرویز در ایران

روزها و ساعات پرواز تهران تفلیس گرجستان تهران با نورد ویند :

هفته ای - پرواز رفت و برگشت جورجین Georgian Airways از تهران به تفلیس و بلعکس :

روز هفته مبدا-مقصد ساعت خروج ساعت ورود مدت پرواز
پروازهای به صورت چارتر می باشد برای آگاهی از برنامه به قاره پیما تماس بگیرید
مشاهده آخرین وضعیت پروازهای هواپیمایی جورجین ایرویز ( ساعت پرواز و ساعت نشستن ) در تمامی مسیرها به صورت زنده .
اطلاعات مفید :
 

تمام هواپیما های هواپیمایی جورجین ایرویز از نوع بوئینگ و ایرباس می باشند .

وزن بار نبایستی از 32 کیلوگرم بیشتر باشد و ساک دستی نبایستی از 10 کیلو گرم بیشتر باشد .

 

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی جورجین در ایران Georgian Airways می باشد و شما می توانید به صورت اینترنتی ( آنلاین ) بلیط پرواز جورجین ایرویز خود را در قاره پیما رزرو و خریداری نمائید .

نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در تهران - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در مشهد - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در شیراز - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در اصفهان - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در تبریز - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در اهواز - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در کرمانشاه - قیمت و رزرو بلیط هواپیمایی جورجین ایرویز - ovdn tv,a rdlj fgdx i,h\dlhdd [,v[dk 'v[sjhk jtgds fhj,ld rhvi \dlh klhdkn'd

بلیط به تمام شهرهای گرجستان

تورهای ویژه گرجستان

رزرو هتل در تمام شهرهای گرجستان

پروازهای داخلی گرجستان

دریافت ویزا گرجستان

بستن