هواپیمایی گرجستان جورجین ایرویز

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی جورجین در ایران Georgian Airways

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی جورجین در ایران Georgian Airways می باشد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا به صورتی اینترنتی و یا تلفنی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پس از دریافت قیمت ، بلیط هواپیمایی جورجین ایرویز در تمام مسیرها را رزرو و خریداری نمائید .

هواپیمایی هواپیمایی جورجین Georgian Airways یکی از خطوط هواپیمایی چارتری برای پرواز به روسیه می باشد در حال حاضر در پروازهای چارتری ایران به گرجستان و بلعکس را بوسیله هواپیماهای بوئینگ و ایرباس مدرن خود انجام می دهد . جهت مشاهده تمام مسیرهای پروازی گرجستان به صفحه جورجین ایرویز سایت مراجعه نمائید .

 

فروش ویژه بلیط هواپیمایی جورجین در قاره پیما

فروش بلیط هواپیمایی جورجین به صورت سوتو SOTO در قاره پیما ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) - جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط هواپیمایی گرجستان جورجین در قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید.

قاره پیما نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی جورجین می باشد و تنها امکان تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط هایی که از قاره پیما خریداری شده باشند برای ما وجود دارد - لطفا اگر بلیط خود را از طریق آژانس ها و یا سایت های دیگر تهیه کرده اید درباره تغییر تاریخ و کنسلی سوال نفرمائید.

 

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی جورجین در ایران Georgian Airways

روزها و ساعات پروازهای مستقیم هواپیمایی جورجین Georgian Airways از تهران به گرجستان به صورت زیر می باشد :

برنامه پروازی جورجین ایرویز در ایران

روزها و ساعات پرواز تهران تفلیس گرجستان تهران با نورد ویند :

هفته ای - پرواز رفت و برگشت جورجین Georgian Airways از تهران به تفلیس و بلعکس :

روز هفته مبدا-مقصد ساعت خروج ساعت ورود مدت پرواز
پروازهای به صورت چارتر می باشد برای آگاهی از برنامه به قاره پیما تماس بگیرید
مشاهده آخرین وضعیت پروازهای هواپیمایی جورجین ایرویز ( ساعت پرواز و ساعت نشستن ) در تمامی مسیرها به صورت زنده .
اطلاعات مفید :
 

تمام هواپیما های هواپیمایی جورجین ایرویز از نوع بوئینگ و ایرباس می باشند .

وزن بار نبایستی از 32 کیلوگرم بیشتر باشد و ساک دستی نبایستی از 10 کیلو گرم بیشتر باشد .

 

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی جورجین در ایران Georgian Airways می باشد و شما می توانید به صورت اینترنتی ( آنلاین ) بلیط پرواز جورجین ایرویز خود را در قاره پیما رزرو و خریداری نمائید .

نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در تهران - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در مشهد - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در شیراز - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در اصفهان - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در تبریز - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در اهواز - نمایندگی هواپیمایی جورجین ایرویز در کرمانشاه - قیمت و رزرو بلیط هواپیمایی جورجین ایرویز - ovdn tv,a rdlj fgdx i,h\dlhdd [,v[dk 'v[sjhk jtgds fhj,ld rhvi \dlh klhdkn'd

بلیط به تمام شهرهای گرجستان

تورهای ویژه گرجستان

رزرو هتل در تمام شهرهای گرجستان

پروازهای داخلی گرجستان

دریافت ویزا گرجستان

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما