پرواز از ارومیه

قیمت و رزرو بلیط پرواز مستقیم ارومیه به وان ترکیه

برای سفر هوایی و آگاهی  از قیمت و رزرو بلیط پرواز مستقیم ارومیه به وان ترکیه و اطلاع از مسیرهای پروازی - برنامه پروازی - روزهای پرواز - نوع هواپیما - امکانات هواپیما - مدت زمان پرواز - پرواز های مستقیم (در صورت وجود) - ساعات پرواز (ساعت حرکت) - قیمت بلیط به دلار و ریال - مقدار بار مجاز - شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز - ویزا - ویزای ترانزیت و ... می توانید توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پروازهای داخلی و خارجی مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

شما می توانید برای رزرو و خرید بلیط هواپیما از ارومیه و تهران به وان ترکیه و یا خرید بلیط پروازهای داخلی ترکیه به صورت تلفنی و یا آنلاین (اینترنتی) از تمام پرواز های داخلی و خارجی و نرخ بلیط آنها آگاه شده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط لحظه آخری

قاره پیما این امکان را برای شما فراهم کرده است که به وسیله خدمات این سایت بلیط هواپیما خارجی مورد نظر خود را حتی چند ساعت مانده پرواز ( بلیت لحظه آخری) خریداری فرمائید که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

ادامه مطلب...  • راهنمای بهترین مسیرهای پروازی برای آگاهی از قیمت و رزرو بلیط پرواز مستقیم ارومیه به وان ترکیه به ترتیب از ارزانترین (پایین ترین) قیمت بیلیط هواپیما به بیشترین (گرانترین) قیمت بیلیت به شرح زیر است:

- هواپیمایی پویا ایر Pouya Air Airlines :

مسیر پروازی و اطلاعات پرواز مستقیم ( روزها و ساعات پرواز پویا ایر ) از مبدا ( ارومیه - ایران ) به مقصد ( وان - ترکیه ) بوسیله هواپیمایی پویا ایر Pouya Air Airlines به شرح زیر است:

pouya air فرودگاه ارومیه Urmia ارومیه ایران (OMH) مدت زمان پرواز از تهران به ارومیه 00 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه فرید ملن Van Ferit Melen وان ترکیه (VAN)
کل طول زمان پرواز در هوا:2 ساعت و 30 دقیقه - کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:00 ساعت و 00 دقیقه - کل طول زمان سفر:2 ساعت و 30 دقیقه

از سال 1397 پروازهای پویا ایر به وان ترکیه انجام نمی شود

برنامه پروازی پویا ایر ( روزها و ساعات حرکت پروازهای پویا ایر ارومیه --> وان --> ارومیه ) به شرح زیر است .

هفته ای 3 پرواز رفت و برگشت در روزهای شنبه - دوشنبه و پنج شنبه ساعت حرکت از تهران  به ارومیه 11:30 AM به وقت ایران و ساعت برگشت از وان به ارومیه در ساعت 12:30 PM به وقت ترکیه می باشد .

- ایرلاین پویا ایر Pouya Air Airlines :

مسیر پروازی و اطلاعات پرواز ( بلیط هواپیما ) از مبدا ( تهران - ایران ) به مقصد ( وان - ترکیه ) بوسیله ایرلاین پویا ایر Pouya Air Airlines به شرح زیر است:

pouya air فرودگاه مهرآباد Mehrabad International Airport تهران ایران (THR) مدت زمان پرواز از تهران به ارومیه 00 ساعت و 50 دقیقه
فرودگاه ارومیه Urmia ارومیه ایران (OMH) - توقف 1 ساعته
pouya air فرودگاه ارومیه Urmia ارومیه ایران (OMH) مدت زمان پرواز از ارومیه به وان 2 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه فرید ملن Van Ferit Melen وان ترکیه (VAN)
کل طول زمان پرواز در هوا:3 ساعت و 20 دقیقه - کل طول زمان جابجایی هواپیما ها:1 ساعت و 00 دقیقه - کل طول زمان سفر:4 ساعت و 20 دقیقه

از سال 1397 پروازهای پویا ایر به وان ترکیه انجام نمی شود

برنامه پروازی پویا ایر ( روزها و ساعات حرکت پروازهای پویا ایر تهران --> ارومیه --> وان --> ارومیه --> تهران ) به شرح زیر است .

هفته ای 3 پرواز رفت و برگشت در روزهای شنبه - دوشنبه و پنج شنبه ساعت حرکت از تهران  به وان 09:00 AM به وقت ایران و ساعت برگشت از وان به تهران در ساعت 12:30 PM به وقت ترکیه می باشد .

سایر مسیرهای پروازی از تهران به وان ترکیه

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق:

تنها هواپیمایی ایرانی که از ایران به وان ترکیه پرواز انجام می دهد هواپیمایی پویا ایر می باشد که آن هم از ارومیه پرواز انجام می دهد و چنانچه از تهران یا هر شهر دیگری خواهان پرواز با هواپیمایی پویا ایر به وان هستید حتما می بایستی یک توقف در ارومیه داشته باشید و یا پرواز خود را مستقیما از ارومیه به وان انجام دهید .


توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط هواپیما از سایر شهرهای ایران به ترکیه

تورهای ویژه به تمام شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

پروازهای داخلی ترکیه

اخذ ویزا ترکیه

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل