بلیط هواپیما از مشهد به

قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به قندهار افغانستان

برای مسافرت هوایی از مشهد ایران به قندهار افغانستان و آگاهی از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به قندهار افغانستان 

همچنین آگاهی از مسیرهای پروازی - برنامه پروازی - روزهای پرواز - نوع هواپیما - امکانات هواپیما - مدت زمان پرواز - پرواز های مستقیم (در صورت وجود) - ساعات پرواز (ساعت حرکت) - قیمت بلیط به دلار و ریال - مقدار بار مجاز - شرایط تغییر تاریخ و کنسل کردن پرواز - ویزا - ویزای ترانزیت و ... می توانید

توسط سایت قاره پیما ( GharePeyma.com ) بلیت پروازهای داخلی و یا خارجی مورد نظر خود را انتخاب و با ارزانترین قیمت و سریعترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز حتی روزهای تعطیل رزرو و خریداری فرمائید.

قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به قندهار افغانستان

توجه داشته باشید:

قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به قندهار افغانستان و بلعکس در تاریخ ها و ساعت های مختلف با هم متفاوت می باشد و شما برای آگاهی دقیق از قیمت می توانید با مراجعه به قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت و یا با اسنفاده از تلفن ، اس ام اس ، ایمیل و چت آنلاین سایت از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به قندهار افغانستان آگاه شوید .

همچنین شما با استفاده از خدمان ما امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی افغانستان و یا خرید بلیط از افغانستان به سایر کشور ها را نیز دارید

ثیت درخواست بلیط لحظه آخری

شما با ثبت ایمیل و یا شما موبایل خود در صفحه بلیط لحظه آخری وب سایت قاره پیما امکان آگاهی از بلیط های ارزان قیمت لحظه آخری تمام خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی در مسیرهای مختلف را دارید.

ادامه مطلب...  • بهترین مسیرهای پروازی و مدت زمان پرواز ایرلاین های مختلف از مشهد ایران به قندهار افغانستان به ترتیب از ارزانترین ( پایین ترین بیلیت ) قیمت بیلیط هواپیما به بیشترین ( گرانترین بلیط ) برای آگاهی از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به قندهار افغانستان به شرح زیر است:

- قیمت بلیط مشهد قندهار هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines :

مسیر پروازی و اطلاعات پرواز مستقیم ( روزها و ساعات حرکت پروازهای آسمان ) از مبدا ( مشهد - ایران ) به مقصد ( قندهار - افغانستان ) برای آگاهی از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به قندهار افغانستان بوسیله هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines برای رزرو و خرید بلیط به شرح زیر است:

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ایران آسمان فرودگاه هاشمی نژاد Dubai مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به قندهار 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه قندهار Kandahar افغانستان (KDH)
کل طول زمان پرواز :1 ساعت و 30 دقیقه - کل طول زمان توقف هواپیما ها:00 ساعت و 00 دقیقه - کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

در حال حاضر پرواز هواپیمایی آسمان از مشهد به قندهار افغانستان انجام نمی شود

 

- قیمت تکت مشهد قندهار هواپیمایی کام ایر Kam Air Airlines :

مسیر پروازی و اطلاعات پرواز مستقیم ( روزها و ساعات حرکت پروازهای کام ایر ) از مبدا ( مشهد - ایران ) به مقصد ( قندهار - افغانستان ) برای آگاهی از قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به قندهار افغانستان بوسیله هواپیمایی کام ایر Kam Air Airlines برای رزرو و خرید بلیط به شرح زیر است:

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین کام ایر افغانستان فرودگاه هاشمی نژاد Dubai مشهد (MHD) مدت زمان پرواز از مشهد به قندهار 1 ساعت و 30 دقیقه
فرودگاه قندهار Kandahar افغانستان (KDH)
کل طول زمان پرواز :1 ساعت و 30 دقیقه - کل طول زمان توقف هواپیما ها:00 ساعت و 00 دقیقه - کل طول زمان سفر:1 ساعت و 30 دقیقه

 

 

جهت آگاهی از مسیرهای پرواز تهران قندهار به این لینک مراجعه نمائید.

نکاتی در مورد مسیرهای پروازی فوق:

ترتیب مسیر های پروازی فوق ( ارزانترین ایرلاین به گرانترین ) با توجه به میانگین ارزش بلیط هر ایرلاین در طول یک سال گرفته شده و این امکان وجود دارد که ترتیب آنها در تاریخ های مختلف کمی با موارد ذکر شده بالا تفاوت داشته باشد.

لذا شما برای آگاهی دقیق از مسیرهای پروازی و قیمت و رزرو بلیط ارزان هواپیما مشهد به قندهار افغانستان و مدت زمان توقف و ... می توانید با مراجعه به قسمت جستجو آنلاین بلیط سایت و یا با اسنفاده از تلفن ، اس ام اس ، ایمیل و چت آنلاین سایت بهترین مسیر پروازی و بلیط را انتخاب کرده و سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود نمائید.


 

اخذ ویزا افغانستان :

سفارت افغانستان یک روز پس از دریافت مدارک لازم برای اخذ ویزای افغانستان به درخواست مسافر رسیدگی می کند. ( مدارک مورد نیاز ویزا افغانستان )

در حال حاضر، ویزا توریستی افغانستان صادر می شود. راننده ها می توانند درخواست ویزای سه ماهه افغانستان / ویزا چند بار ورود افغانستان بدهند.

ویزای فوری افغانستان وجود ندارد.

برای سفر به افغانستان به گواهی سلامت نیاز دارید ( اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و محل اخذ گواهی سلامت برای سفر به افغانستان )

نرخ ویزا یک ماهه افغانستان / ویزای یک بار ورود افغانستان، هشتاد یورو ( 80 یورو ) می باشد.

حضور درخواست کننده ویزای توریستی افغانستان در سفارت افغانستان  الزامی است ( آدرس سفارت افغانستان در تهران و ساعات کاری )

 

رزرو هتل در افغانستان :

قاره پیما امکان رزرو کلیه هتل های افغانستان را برای شما فراهم نموده است و شما می توانید پس از کسب اطلاعات دقیق ( از کارشناسان قاره پیما ) در مورد هر یک از هتل های افغانستان برای رزرو هتل خود از طریق قاره پیما اقدام نمائید .

لیست برخی از هتل های خوب افغانستان

تور افغانستان :

پکیج تور افغانستان قاره پیما به این شکل می باشد ترکیبی کابل - قندهار و امکان اضافه کردن شهرهای مزار شریف و هرات نیز به پکیج تور افغانستان وجود دارد ( اطلاعات بیشتر )

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای افغانستان از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید

بلیط هواپیما از سایر شهرهای ایران به افغانستان

رزرو هتل در تمام شهرهای افغانستان

اخذ ویزا افغانستان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما