هواپیمایی یورو وینگز

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی یورو وینگز در ایران Eurowings

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی یورو وینگز در ایران Eurowings می باشد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا به صورتی اینترنتی و یا تلفنی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پس از دریافت قیمت ، بلیط هواپیمایی یورو وینگز در تمام مسیرها را رزرو و خریداری نمائید .

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی یورو وینگز در ایران Eurowings

 

فروش ویژه بلیط هواپیمایی یورو وینگز در قاره پیما

فروش بلیط هواپیمایی یورو وینگز به صورت سوتو SOTO در قاره پیما ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) - جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط هواپیمایی یورو وینگز در قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید.

قاره پیما نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی یورو وینگز می باشد و تنها امکان تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط هایی که از قاره پیما خریداری شده باشند برای ما وجود دارد - لطفا اگر بلیط خود را از طریق آژانس ها و یا سایت های دیگر تهیه کرده اید درباره تغییر تاریخ و کنسلی سوال نفرمائید.

 

هواپیمایی یورو وینگز Eurowings Airlines از سال 1395 پرواز های مستقیم از تهران به کلن آلمان و بلعکس را بوسیله هواپیماهای بوئینگ و ایرباس مدرن خود انجام می دهد . همچنین هواپیمایی یورووینگز یکی از بهترین گزینه ها برای پرواز به  اروپا برای ایرانیان عزیز با یک توقف در کلن می باشد . جهت مشاهده تمام مسیرهای پروازی هواپیمایی یورووینگز به صفحه یورووینگز سایت مراجعه نمائید .

روزها و ساعات پروازهای مستقیم هواپیمایی یورو وینگز Eurowings Airlines از تهران به کلن آلمان به صورت زیر می باشد :

برنامه پروازی یورو وینگز در ایران

روزها و ساعات پرواز تهران کلن تهران با یورو وینگز :

هفته ای -- پرواز رفت و برگشت هواپیمایی یورو وینگز Eurowings Airlines از تهران به کلن و بلعکس :

روز هفته مبدا-مقصد ساعت خروج ساعت ورود مدت پرواز
برنامه پروازی در اوایل سال 1397 اعلام خواهد شد
اطلاعات مفید :
 

تمام هواپیما های هواپیمایی یورو وینگز از نوع بوئینگ و ایرباس می باشند .

وزن بار نبایستی از 32 کیلوگرم بیشتر باشد و ساک دستی نبایستی از 10 کیلو گرم بیشتر باشد .

 

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی لوفتهانزا در ایران Lufthansa Airlines می باشد و شما می توانید به صورت اینترنتی ( آنلاین ) بلیط پرواز لوفتهانزا خود را در قاره پیما رزرو و خریداری نمائید .

نمایندگی هواپیمایی یورووینگز در تهران - نمایندگی هواپیمایی یورووینگز در مشهد - نمایندگی هواپیمایی یورووینگز در شیراز - نمایندگی هواپیمایی یورووینگز در اصفهان - نمایندگی هواپیمایی یورووینگز در تبریز - نمایندگی هواپیمایی یورووینگز در اهواز - نمایندگی هواپیمایی یورووینگز در کرمانشاه - قیمت و رزرو بلیط هواپیمایی یورووینگز - ovdn rdlj tv,a fgdx i,h\dlhdd d,v, ,dk'c

سایر مسیرهای پرواز به شهرهای آلمان

رزرو هتل در تمام شهرهای آلمان

فروش بلیط پروازهای داخلی آلمان

اخذ ویزا آلمان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما