پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مسقط عمان تهران

چنانچه قصد سفر به مسقط عمان را دارید بهترین مسیر هوایی پرواز مستقیم به وسیله هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines از تهران به مسقط می باشند . در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مسقط عمان تهران به طور کامل شرح داده شده است .

شرایط ورود به مسقط در شرایط کرونا :

  • دارنده کارت اقامت عمان یا ویزا عمان که کمتر از 180 روز خارج از عمان بوده، برای ورود به کشور عمان، فقط به مجوز وزارت امور خارجه عمان نیاز دارد.
  • اگر بیش از 180 روز خارج از عمان بوده، کفیل مسافر باید با مراجعه به مکاتب سند، رضایت آنلاین خود برای ورود مسافر به کشور عمان را اعلام کرده و نامه عدم ممانعه با مهر و امضاء کفیل یا شرکت کارفرما بایستی ضمیمه مدارک مسافر شود
  • اگر اعتبار اقامت یا ویزای مسافر پایان یافته، علاوه بر مجوز وزارت امور خارجه عمان، کفیل باید ویزای آنلاین او را تمدید کرده و مسافر پرینت ویزا جدید را همراه داشته باشد .

نمونه مجوز وزارت خارجه عمان
نمونه مجوز وزارت خارجه عمان

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مسقط عمان تهران ) ایرلاین عمان ایر Oman Air Airlines به مسقط عمان  به شرح زیر است :

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مسقط عمان تهران

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مسقط عمان تهران و قیمت و خرید بلیط عمان :

پرواز های رفت:
هفته ای 7 پرواز از تهران به مسقط عمان در روزهای شنبه و یک شنیه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 05:05 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه مسقط عمان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 35 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 7 پرواز از مسقط عمان  به تهران در روزهای شنبه و یک شنیه و دو شنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت 01:50 AM از فرودگاه مسقط به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 35 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی عمان ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد )

لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر مسقط

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای مسقط :

 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عمان از جمله مسقط و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای عمان را نیز دارید

( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی عمان ایر در ایران می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی عمان در مسیر تهران مسقط تهران و یا خرید بلیط پروازهای عمان ایر در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور عمان از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای مسقط در تاریخ های مختلف تفاوت دارد

لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی عمان ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران مسقط عمان تهران و شرایط پرواز عمان ایر Oman Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا عمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

تورهای ارزان مسقط عمان

ویزای کار عمان

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای عمان

دریافت ویزا عمان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما