پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیشایر مسقط عمان کیش

چنانچه قصد سفر به مسقط عمان از جزیره کیش را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی کیش ایر Kish Air Airlines از کیش به مسقط می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیشایر مسقط عمان کیش ( برنامه پرواز کیش ایر از کیش به مسقط ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیش ایر کیش به عمان ) ایرلاین کیش ایر Kish Air Airlines مسقط عمان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیشایر مسقط عمان کیش

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیشایر مسقط عمان کیش و قیمت بلیط کیش عمان :

پرواز های رفت کیش به عمان :
هفته 1 پرواز از کیش به مسقط در روز جمعه و ساعت 07:00 از فرودگاه کیش به فرودگاه مسقط عمان انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت عمان به کیش :
هفته 1 پرواز از مسقط به کیش در روز جمعه و ساعت 09:00 از فرودگاه مسقط به فرودگاه کیش انجام می شود مدت زمان پرواز 1 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی کیش ایر برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد )

لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

نمایی از شهر مسقط

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عمان :

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عمان از جمله مسقط و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای عمان را نیز دارید

( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی کیش ایر می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی کیش ایر در مسیر کیش مسقط عمان و یا خرید بلیط پروازهای کیش ایر در سایر مسیرها را دارید.

تور عمان از کیش

راه های تهیه بلیط و تور مسقط از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای عمان از ایران در تاریخ های مختلف تفاوت دارد

لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی کیش ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم کیشایر مسقط عمان کیش و شرایط پرواز کیش ایر Kish Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا عمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

سفر به عمان بدون ویزا

بلیط به تمام شهرهای عمان

رزرو هتل در تمام شهرهای عمان

دریافت ویزا عمان

پروازهای داخلی عمان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل