پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران

چنانچه قصد سفر به قندهار را دارید بهترین و تنها پرواز مستقیم از تهران به قندهار به وسیله هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines انجام می گیرد. در ادامه مطلب روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران به طور کامل شرح داده شده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران قیمت تکت تهران قندهار تهران آسمان ) ایرلاین آسمان Iran Aseman Airlines  به قندهار افغانستان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی پروازی از تهران به قندهار بوسیله هواپیمایی آسمان انجام نمی شود و فقط مشهد به قندهار افغانستان پرواز مستقیم وجود دارد اطلاعات بیشتر ...
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی پروازی از تهران به قندهار بوسیله هواپیمایی آسمان انجام نمی شود و فقط مشهد به قندهار افغانستان پرواز مستقیم وجود دارد اطلاعات بیشتر ...

 

 

نمایی از شهر قندهار افغانستان خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در قندهار افغانستان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در شهر قندهار و سایر شهرهای افغانستان  را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman Airline در ایران می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آسمان در مسیر تهران قندهار تهران و یا خرید بلیط پروازهای آسمان در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای قندهار در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان تهران قندهار تهران و شرایط پروازهای آسمان Iran Aseman Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا افغانستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

 

اخذ ویزا افغانستان :

سفارت افغانستان یک روز پس از دریافت مدارک لازم برای اخذ ویزای افغانستان به درخواست مسافر رسیدگی می کند. ( مدارک مورد نیاز ویزا افغانستان )

در حال حاضر، ویزا توریستی افغانستان صادر می شود. راننده ها می توانند درخواست ویزای سه ماهه افغانستان / ویزا چند بار ورود افغانستان بدهند.

ویزای فوری افغانستان وجود ندارد.

برای سفر به افغانستان به گواهی سلامت نیاز دارید ( اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و محل اخذ گواهی سلامت برای سفر به افغانستان )

نرخ ویزا یک ماهه افغانستان / ویزای یک بار ورود افغانستان، هشتاد یورو ( 80 یورو ) می باشد.

حضور درخواست کننده ویزای توریستی افغانستان در سفارت افغانستان  الزامی است ( آدرس سفارت افغانستان در تهران و ساعات کاری )

 

رزرو هتل در افغانستان :

امکان رزرو هتل در افغانستان وجود ندارد

تور افغانستان :

تور مسافرتی برای افغانستان وجود ندارد

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای افغانستان

دکمه بازگشت به بالا
Open