پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مسقط عمان شیراز

چنانچه قصد سفر از شیراز به مسقط عمان را دارید یکی از بهترین پروازها پروازهای مستقیم هواپیمایی آسمان Aseman Airlines از شیراز به مسقط عمان می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مسقط عمان شیراز ( برنامه پرواز آسمان از شیراز به مسقط ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مسقط عمان شیراز ) ایرلاین ها آسمان Aseman Airlines مسقط عمان به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مسقط عمان شیراز

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مسقط عمان شیراز و قیمت بلیط شیراز عمان :

پرواز های رفت:
هفته 1 پرواز از شیراز به مسقط در روز جمعه در ساعت 10:15 از فرودگاه شیراز به فرودگاه مسقط عمان انجام می شود مدت زمان پرواز شیراز عمان 1 ساعت و 00 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته 1 پرواز از مسقط به شیراز در روز جمعه در ساعت 12:25 از فرودگاه مسقط به فرودگاه شیراز انجام می شود مدت زمان پرواز 1عمان شیراز ساعت و 00 دقیقه می باشد.
در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی آسمان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد )

لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

 

 

نمایی از شهر مسقط

تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عمان :

شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای عمان از جمله مسقط و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای عمان را نیز دارید

( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

 

 

 

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی آسمان می باشد 

شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آسمان در مسیر شیراز مسقط عمان و یا خرید بلیط پروازهای آسمان در سایر مسیرها را دارید.

ویزای عمان

راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای مسقط در تاریخ های مختلف تفاوت دارد

لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آسمان شیراز به مسقط عمان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید

همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم آسمان مسقط عمان شیراز و شرایط پرواز آسمان Aseman Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا عمان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

بلیط هواپیما از سایر شهرهای ایران به عمان

رزرو هتل در تمام شهرهای عمان

پروازهای داخلی عمان

دریافت ویزا عمان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل