قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط ترینیداد و توباگو

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط ترینیداد و توباگو در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و ترینیداد و توباگو وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط ترینیداد و توباگو

فروش ویژه بلیط هواپیما ترینیداد و توباگو در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط ترینیداد و توباگو قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به ترینیداد و توباگو شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی بریتیش ایرویز British Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 1 توقف به ترینیداد و توباگو پرواز می کند .
  2. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به ترینیداد و توباگو پرواز می کند .
  3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از 2 توقف به ترینیداد و توباگو پرواز می کند .
  4. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 2 توقف در به ترینیداد و توباگو پرواز می کند .
  5. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به ترینیداد و توباگو پرواز می کند .
  6. هواپیمایی آزال آذربایجان Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به ترینیداد و توباگو پرواز می کند .
  7. هواپیمایی آلیتالیا Altalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به ترینیداد و توباگو پرواز می کند .
  8. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 2 توقف به ترینیداد و توباگو پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط ترینیداد و توباگو از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد ترینیداد و توباگو از ایران آمده است :

  1. پورت آو اسپاین ترینیداد و توباگو : شما می توانید به وسیله هواپیمایی بریتیش ایرویز با یک توقف و خطوط هواپیمایی الاتحاد - قطری - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به پورت آو اسپاین با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. توباگو ترینیداد و توباگو : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - قطری - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به توباگو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای ترینیداد و توباگو :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما