قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط سودان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط سودان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و سودان وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط سودان

فروش ویژه بلیط هواپیما سودان در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط سودان قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به سودان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به سودان پرواز می کند .
  2. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به سودان پرواز می کند .
  3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به سودان پرواز می کند .
  4. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به سودان پرواز می کند .
  5. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از مشهد - تهران -شیراز - اصفهان - تبریز - اهواز - لار - همدان و بندرعباس پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به سودان پرواز می کند .
  6. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در بحرین به سودان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط سودان از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد سودان از ایران آمده است :

  1. خرطوم سودان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش - اتحاد - فلای دبی و گلف ایر با یک توقف به خرطوم سودان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. جوبا سودان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی فلای دبی با یک توقف به جوبا سودان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. بور یا پورت سودان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی فلای دبی با یک توقف به بور یا پورت سودان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای سودان و جزئیات تمام پروازها به سودان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای سودان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای سودان

دریافت ویزا سودان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما