قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط عربستان

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط عربستان در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر تنها به شهرهای جده - دمام و مدینه پرواز مستقیم از ایران وجود دارد و برای پرواز به سایر شهرهای عربستان حداقل 1 یا 2 توقف در برنامه پروازی وجود دارد .

ارزانترین قیمت بلیط عربستان

فروش ویژه بلیط هواپیما عربستان در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط عربستان قاره پیما با شماره های 09121931613 - 88476799-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به عربستان شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ایران ایر Iran Air Airlines : که به عربستان پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 2. هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines : که  به عربستان پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 3. هواپیمایی عربستان سعودی Saudi Arabian Airlines : که  به عربستان پروازهای مستقیم انجام می دهد .
 4. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به عربستان پرواز می کند .
 5. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به عربستان پرواز می کند .
 6. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به عربستان پرواز می کند .
 7. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به عربستان پرواز می کند .
 8. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران و مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در بحرین به عربستان پرواز می کند .
 9. هواپیمایی عمان ایر Oman Air Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسقط عمان به عربستان پرواز می کند .
 10. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران - تبریز - مشهد - شیراز - همدان - لار - اهواز - بندرعباس و اصفهان پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به عربستان پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط عربستان از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر بازدید عربستان برای ایرانیان آمده است :

 1. جده عربستان : شما به وسیله هواپیمایی ماهان - ایران ایر و هواپیمایی عربستان امکان پرواز مستقیم به جده عربستان با ارزانترین قیمت را دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. دمام عربستان : شما به وسیله هواپیمایی ماهان و ایران ایر امکان پرواز مستقیم به دمام عربستان با ارزانترین قیمت را دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. مدینه عربستان : شما به وسیله هواپیمایی ماهان امکان پرواز مستقیم به مدینه عربستان با ارزانترین قیمت را دارید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. ریاض عربستان : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - امارات - ترکیش - الاتحاد - فلای دبی - گلف ایر و عمان ایر با یک توقف به ریاض عربستان با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای عربستان و جزئیات تمام پروازها به عربستان ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای عربستان :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به تمام شهرهای عربستان

رزرو هتل در تمام شهرهای عربستان

پروازهای داخلی عربستان

دریافت ویزا عربستان

دکمه بازگشت به بالا
Open