قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط سائوتومه و پرینسیپ

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط سائوتومه و پرینسیپ در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و سائوتومه و پرینسیپ وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 2 یا 3 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط سائوتومه و پرینسیپ

فروش ویژه بلیط هواپیما سائوتومه و پرینسیپ در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط سائوتومه قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به سائوتومه و پرینسیپ شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به سائوتومه و پرینسیپ پرواز می کند .
  2. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از 2 توقف به سائوتومه و پرینسیپ پرواز می کند .
  3. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف در به سائوتومه و پرینسیپ پرواز می کند .
  4. هواپیمایی تاپ TAP Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به سائوتومه و پرینسیپ پرواز می کند .
  5. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به سائوتومه و پرینسیپ پرواز می کند .
  6. هواپیمایی اتیوپی Ethiopian Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز ندارد و مناسب پروازهای داخلی قاره آفریقا می باشد .
  7. هواپیمایی آنگولا TAAG Angola Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز ندارد و مناسب پروازهای داخلی قاره آفریقا می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط سائوتومه و پرینسیپ از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد سائوتومه و پرینسیپ از ایران آمده است :

  1. سائوتومه و پرینسیپ : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - آلیتالیا - ترکیش - اطلس جت - تاپ - اتیوپی و آنگولا و ... با 2 توقف به سائوتومه و پرینسیپ با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای سائوتومه و پرینسیپ :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

بلیط به شهرهای سائوتومه و پرینسیپ

رزرو هتل در تمام شهرهای سائوتومه

دریافت ویزا سائوتومه

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل