قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط جامائیکا

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط جامائیکا در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و جامائیکا وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط جامائیکا

فروش ویژه بلیط هواپیما جامائیکا در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط جامائیکا قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به جامائیکا شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از 2 توقف به جامائیکا پرواز می کند .
  2. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جامائیکا پرواز می کند .
  3. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جامائیکا پرواز می کند .
  4. هواپیمایی آزال آذربایجان Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به جامائیکا پرواز می کند .
  5. هواپیمایی چاینا ساترن China Southern Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به جامائیکا پرواز می کند .
  6. هواپیمایی اطلس جت Atlasjet Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به جامائیکا پرواز می کند .
  7. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف به جامائیکا پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط جامائیکا از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد جامائیکا از ایران آمده است :

  1. مونتگوبی جامائیکا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی اطلس جت - اتریشی - چاینا ساترن - آزال - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به مونتگوبی جامائیکا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. کینگستون جامائیکا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - اتریشی - آلیتالیا - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به کینگستون جامائیکا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای جامائیکا و جزئیات تمام پروازها به جامائیکا ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای جامائیکا :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما