قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دومینیکن

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دومینیکن در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و جمهوری دومینیکن وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دومینیکن

فروش ویژه بلیط هواپیما جمهوری دومینیکن در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط جمهوری دومینیکن قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به جمهوری دومینیکن شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دومینیکن پرواز می کند .
 2. هواپیمایی آزال آذربایجان Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دومینیکن پرواز می کند .
 3. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 2 توقف در به جمهوری دومینیکن پرواز می کند .
 4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دومینیکن پرواز می کند .
 5. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دومینیکن پرواز می کند .
 6. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دومینیکن پرواز می کند .
 7. هواپیمایی ایر فرانس Air France Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به جمهوری دومینیکن پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط جمهوری دومینیکن از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد جمهوری دومینیکن از ایران آمده است :

 1. سانتو دومینگو جمهوری دومینیکن : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - قطری - ایرفرانس - ایرفلوت - لوفتهانزا - آلیتالیا و ... با 2 توقف به سانتو دومینگو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. پونتا کانا جمهوری دومینیکن : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - قطری - اطلس جت - پگاسوس - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به پونتا کانا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. سانتیاگو جمهوری دومینیکن : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - قطری - آلیتالیا - آزال - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به سانتیاگو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای جمهوری دومینیکن و جزئیات تمام پروازها به جمهوری دومینیکن ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای جمهوری دومینیکن :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما