قیمت بلیط ارزان

ارزانترین قیمت بلیط باهاما

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط باهاما در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و باهاما وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط باهاما

فروش ویژه بلیط هواپیما باهاما در قاره پیما

جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط باهاما قاره پیما با شماره های 09121931613 - 91028292-021 با ما در تماس باشید

قاره پیما همچنین امکان خرید بلیط سوتو Soto ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) را برای هموطنان عزیز فراهم نموده است

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به باهاما شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از 2 توقف به باهاما پرواز می کند .
 2. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از 2 توقف به باهاما پرواز می کند .
 3. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به باهاما پرواز می کند .
 4. هواپیمایی گلف ایر Gulf Air Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز پرواز دارد و پس از 2 توقف  به باهاما پرواز می کند .
 5. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از 2 توقف به باهاما پرواز می کند .
 6. و ...

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط باهاما از قاره پیما خریداری نمائید .

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد باهاما از ایران آمده است :

 1. ناسائو باهاما : شما می توانید به وسیله هواپیمایی بریتیش ایرویز با 1 توقف و خطوط هواپیمایی قطری - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به ناسائو باهاما با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. فری پورت باهاما : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به فری پورت باهاما با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. مارش هاربر باهاما : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به مارش هاربر باهاما با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. جرج تاون باهاما : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری - ترکیش - ایرفلوت - لوفتهانزا و ... با 2 توقف به جرج تاون باهاما با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای باهاما و جزئیات تمام پروازها به باهاما ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای باهاما :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما