خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ونزوئلا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ونزوئلا

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ونزوئلا به شرح زیر است :

اتباع ایرانی جهت ورود به کشور ونزوئلا به ویزا نیاز ندارند و با استفاده از پاسپورت ایرانی امکان اقامت 30 روز در ونزوئلا وجود دارد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ونزوئلا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ونزوئلا

آدرس و تلفن سفارت ونزوئلا در تهران :

تهران - منطقه ٣ - خ. آفریقا - ک. ارمغان شرقی - بن بست مازیار - پ. ٢شماره تماس : 22051955, 88715185   -  شماره فکس : 22020584

رزرو و خرید بلیط ونزوئلا

رزرو و خرید بلیط ونزوئلا

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به ونزوئلا :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به ونزوئلا وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به ونزوئلا از ایران به وسیله هواپیمایی آلیتالیا ( یک توقف در رم ) و لوفتهانزا ( یک توقف در فرانکفورت ) انجام می شود . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما ونزوئلا سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور ونزوئلا می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور ونزوئلا ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.