پروازهای داخلی ونزوئلا

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ونزوئلا

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ونزوئلا را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی ونزوئلا و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ونزوئلا به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک ونزوئلا پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای ونزوئلا انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین آ اس ای آر سی آ ونزوئلا هواپیمایی آ اس ای آر سی آ ASERCA Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیمایی آویور هواپیمایی آویور Avior Airlines

در زیر فهرست شهرهای ونزوئلا برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی ونزوئلا به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

  1. کاراکاس (CCS)
  2. ماراکایبو (MAR)
  3. بارکوئیزیمتو (BRM)
  4. پورلامار (PMV)
  5. ماتورین (MUN)
  6. والنسیا (VLN)
  7. بارسلونا (BLA)
  8. Puerto Ordaz ()
  9. و ...

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی آ اس ای آر سی آ ASERCA Airlines - هواپیمایی آویور Avior Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما