خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سری لانکا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سری لانکا

تورهای نوروز 96 سریلانکا

بلیط هواپیما به تمام شهرهای سریلانکا

رزرو هتل در تمام شهرهای سریلانکا

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

اتباع ایرانی جهت سفر به سری لانکا و اقامت تا 1 ماه در سری لانکا رایگان می باشد چنانچه قصد دارید بیشتر از 1 ماه در سری لانکا اقامت داشته باشید بعد از 1 ماه به مقامات این کشور مراجعه و درخواست تمدید ویزا خود را نمائید ( تا 9 ماه امکان تمدید ویزا سری لانکا وجود دارد )

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سری لانکا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سری لانکا

 

آدرس و شماره تلفن سفارت سری لانکا در تهران :

خیابان ولیعصر - بالاتر از اسکان - خیابان قبادیان غربی پلاک 2/48

تلفن : ‏۲۲۵۶۹۱۷۹ فکس : ‏۲۲۵۴۰۹۲۴

 

رزرو و خرید بلیط سریلانکا

رزرو و خرید بلیط سریلانکا

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به سری لانکا :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به سری لانکا وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به سری لانکا از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - امارات ( یک توقف در دبی ) - قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه ) - اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) و عمان ایر ( یک توقف در مسقط ) می باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما سریلانکا سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور سریلانکا می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سریلانکا ( توریستی و تجاری ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.