خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عمان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عمان

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عمان در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور عمان را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا عمان با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت عمان در تهران : خیابان آفریقا کوچه تندیس پلاک 12  و تلفن های : 22056831-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عمان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عمان

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا کشور عمان :

 1. اصل پاسپورت
 2. 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 با زمینه سفید
 3. فرم تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر حساب بانکی با حداقل 10 میلیون تومان موجودی
 4. چک ضمانت به مبلغ 20 میلیون تومان برای برگشت
 5. رزرو قطعی هواپیما و هتل

 

انواع ویزا عمان :

 1. ویزا عادی 10 روزه
 2. ویزا فوری  10 روزه
 3. ویزا عادی 1 ماهه
 4. ویزا فوری 1 ماهه

 

نکاتی در مورد ویزا های کشور عمان :

اعتبار ویزا عادی و فوری عمان از تاریخ صدور 6 ماه می باشد و شما می توانید تا 10 تا 1 ماه بسته به نوع ویزا خود در این کشور اقامت داشته باشید .

صدور ویزا های عادی 7 تا 10 روز کاری و ویزا های فوری 4 تا 5 روز کاری طول می کشد .

 

قیمت ویزا عادی و فوری 10 روزه و 1 ماهه کشور عمان :

 1. ویزا 10 روزه عادی 110 دلار آمریکا
 2. ویزا 10 روزه فوری 160 دلار آمریکا
 3. ویزا 1 ماهه عادی 190 دلار آمریکا
 4. ویزا 1 ماهه فوری 3پ240 دلار آمریکا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور عمان ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط عمان

رزرو و خرید بلیط عمان

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به عمان :

در حال حاضر ایرلاین عمان ایر پروازهای مستقیم به تهران از مسقط و مسقط به تهران انجام می دهد . همچنین امکان پرواز به عمان به وسیله خطوط هواپیمایی اتحاد - امارات - ترکیش - فلای دبی و قطری با یک توقف به عمان نیز وجود دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما عمان سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما عمان - هتل و تور عمان می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما عمان - هتل و تور عمان توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.