خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قرقیزستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قرقیزستان

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قرقیزستان در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور قرقیزستان را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا قرقیزستان با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت قرقیزستان در تهران : خيابان پاسداران نارنجستان پنجم شماره ۱۲ و تلفن های : 22830354 -021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قرقیزستان

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قرقیزستان

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا قرقیزستان :

  1. اصل پاسپورت .
  2. 2 قطعه عکس 6 در 4 رنگی با پس زمینه سفید که تازه گرفته شده باشد .
  3. مشخصات فردی ( آدرس محل سکونت و کار و شماره تلفن )
  4. بلیط هواپیما
  5. برای ویزا تجاری جواز کسب و یا گواهی اشتغال به کار و یا دعوت نامه از شرکتی در قرقیزستان نیاز است .

 

انواع ویزا های کشور قرقیزستان :

  1. ویزا 15 روزه توریستی .
  2. ویزا 1 ماهه توریستی .
  3. ویزا 1 ماهه تجاری .

 

نکاتی در مورد ویزا توریستی قرقیزستان :

ویزا توریستی قرقیزستان با توجه به تاریخ بلیط هواپیمایی که به سفارت ارائه می شود صادر می شود .

چنانچه در هتل اقامت ندارید پس از 48 ساعت باید در اداره پلیس قرقیزستان رجیستر نمائید .

صدور ویرا قرقیزستان از طرف سفارت حداقل 15 روز زمان نیاز دارد .

 

قیمت انواع ویزا های کشور قرقیزستان :

ویزا 15 روزه توریستی 140 دلار .

ویزا 1 ماهه توریستی 200 دلار .

ویزا 1 ماهه تجاری 400 دلار .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور قرقیزستان ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو و خرید بلیط قرقیزستان

رزرو و خرید بلیط قرقیزستان

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به قرقیزستان :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به قرقیزستان وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به بیشکک قرقیزستان از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - پگاسوس ترکیه ( یک توقف در استانبول ) - آذربایجان ( یک توقف در باکو ) و ایرفلوت ( یک توقف در مسکو ) می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما قرقیزستان سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما قرقیزستان - تور و هتل قرقیزستان می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما قرقیزستان - تور و هتل قرقیزستان توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.