خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کلمبیا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کلمبیا

بلیط هواپیما به تمام شهرهای کلمبیا

رزرو هتل در تمام شهرهای کلمبیا

پروازهای داخلی کلمبیا

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کلمبیا در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور کلمبیا را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا کلمبیا با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت کلمبیا در تهران : خیابان دروس - خیابان هدایت - خیابان فریار - پلاک 5  و تلفن های : 7-22558956-021 می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کلمبیا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کلمبیا

 

انواع ویزا های کشور کلمبیا :

 1. ویزا توریستی
 2. ویزا کاری
 3. ویزا بازرگانی

 

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا کلمبیا :

 

ویزا توریستی :

 1. اصل گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه .
 2. رزرو بلیط رفت و برگشت
 3. رزرو هتل
 4. دعوتنامه

 

ویزا کاری :

 1. اصل گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه .
 2. قرار داد کاری

 

ویرا بازرگانی :

 1. اصل پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه .
 2. نامه از شرکتی در کلمبیا کهه در آن ذکر شده باشد برای انجام چه معامله ای عازم کلمبیا هستید .
 3. نامه از شرکت ایرانی که در آن نوع فعالیتی که در کلمبیا دارید نوشته شده باشد .

 

قیمت و هزینه دریافت ویزا کلمبیا :

جهت آگاهی از قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور کلمبیا - همچنین رزرو بلیط و هتل و تور در کلمبیا از طریق راه های ارتباطی سایت با کارشناسان قاره پیما در تماس باشید .

 

 

رزرو و خرید بلیط کلمبیا

رزرو و خرید بلیط کلمبیا

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به کلمبیا :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به کلمبیا وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به کلمبیا از ایران به وسیله هواپیمایی لوفتهانزا ( یک توقف در فرانکفورت ) می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و سایر مسیرهای پروازی و روزها و ساعات پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما کلمبیا  سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - بلیط هواپیما کلمبیا - هتل و تور کلمبیا می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا - بلیط هواپیما کلمبیا - هتل و تور کلمبیا توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.