پروازهای داخلی کلمبیا

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی کلمبیا

بلیط به تمام شهرهای کلمبیا

رزرو هتل در تمام شهرهای کلمبیا

دریافت ویزا کلمبیا

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی کلمبیا را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی کلمبیا و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی کلمبیا به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک کلمبیا پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای کلمبیا انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ال ای ان - لن شیلی هواپیمایی ال ای ان LAN Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین اویانکا کلمبیا هواپیمایی آویانکا  Avianca Airlines
رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین کوپا کلمبیا هواپیمایی کوپا  Copa Airlines    

در زیر فهرست شهرهای کلمبیا برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی کلمبیا به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1. بوگوتا (BOG)
 2. کالی (CLO)
 3. مدلین (MDE)
 4. کارتاگنا (CTG)
 5. بارانکیلا (BAQ)
 6. پریرا (PEI)
 7. آرمنیا (AXM)
 8. بوکارامانگا (BGA)
 9. سانتا مارتا (SMR)
 10. جزیره سن آندرس (ADZ)
 11. کوکوتا (CUC)
 12. مانیسالس (MZL)
 13. مونتریا (MTR)
 14. واییدوپار (VUP)
 15. پاستو (PSO)
 16. ایباگه (IBE)
 17. لتیسیا (LET)
 18. نیوا (NVA)

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ال ای ان LAN Airlines - هواپیمایی آویانکا  Avianca Airlinesهواپیمایی کوپا  Copa Airlines  در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما