خانه / ویزا / قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بلاروس

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بلاروس

بلیط هواپیما به تمام شهرهای بلاروس

رزرو هتل در تمام شهرهای بلاروس

اطلاعات زیر تنها جهت راهنمایی می باشند و در حال حاضر قاره پیما در مورد اخذ ویزا هیچ فعالیتی ندارد لطفا سوالی در مورد اخذ ویزا کشورهای مختلف نفرمائید

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بلاروس در زیر به طور کامل شرح داده شده است . هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور بلاروس را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند ، شخص مسافر و یا وکیل و نماینده ( آژانس های مسافرتی ) مسافر می توانند جهت اخذ ویزا بلاروس با در دست داشتن مدارکی که در زیر آمده است اقدام به اخذ ویزا این کشور نمایند ( جهت دریافت ویزا توریستی نیازی به مصاحبه با شخص مسافر نیست ولی برای ویزا های تجاری و کاری قوانین متفاوت می باشد ). آدرس و تلفن سفارت بلاروس در تهران : تهران، زعفرانیه، خ. فلاحی، خ.طاهری، خ. آبان، ک.آذر، پ.1 و تلفن های : 22752229-021 می باشد . همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا بلاروس می توانید به سایت سفارت بلاروس در ایران به نشانی اینترنتی :مراجعه نمائید  www.iran.mfa.gov.by 

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بلاروس

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بلاروس

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی بلاروس :

 1. اصل پاسپورت .
 2. 2 قطعه عکس رنگی 6 در 4 با پس زمینه سفید .
 3. مشخصات فردی : آدرس محل کار و سکونت شماره تلفن و ...
 4. چک ضمانت حداقل 5 میلیون تومانی
 5. رزرو بلیط هواپیما و هتل ( ویزا بلاروس با توجه رزرو بلیط هواپیما و هتل صادر می شود )
 6. برای ویزا های تجاری و تحصیلی جواز کسب یا گواهی اشتغال به کار و یا دعوت نامه از طرف شرکتی در بلاروش و یا گواهی اشتغال به تحصیل ( برای ویزا تحصیلی ) نیاز است .

 

انواع ویزا های کشور بلاروس :

 1. ویزا کوتاه مدت توریستی
 2. ویزا کوتاه مدت تحصیلی
 3. ویزا کوتاه مدت مهمانی
 4. ویزا کوتاه مدت تجاری
 5. ویزا بلند مدت
 6. ویزا ترانزیت

 

نکاتی در مورد ویزا توریتسی کشور بلاروس :

دریافت ویزا بلاروس بین 10 تا 15 روز کاری زمان نیاز دارد و و این ویزا دقیقا از روی تاریخ رفت و برگشت هواپیما و تعداد وز هایی که در بلاروس هتل رزرو کرده اید صادر می شود .

 

قیمت ویزا توریستی بلاروس :

قیمت ویزا توریستی کشور اندونزی 170 دلار آمریکا می باشد .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور بلاروس ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

 

رزرو خرید بلیط بلاروس

رزرو و خرید بلیط بلاروس

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به بلاروس :

در حال حاضر خط هواپیمایی بلاویا پروازهای مستقیم به مینسک انجام می دهد . همچنین امکان پرواز به بلاروس به وسیله خطوط هواپیمایی آذربایجان - ترکیش - اکراینی - اتریشی و لوفتهانزا با یک توقف به بلاروس نبز وجود دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و روزها و ساعات پرواز و مدت زمان پرواز و ... به قسمت بلیط هواپیما بلاروس سایت مراجعه نمائید .

 

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور بلاروس می باشد شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور بلاروس توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

 

توجه داشته باشید:

چنانچه مسافری بلیط هواپیما و رزرو هتل و یا تور مسافرتی خود را از وب سایت قاره پیما خریداری نماید قاره پیما تمام مراحل ویزا وی را به طور رایگان انجام می دهد و فقط هزینه سفارت را از شما دریافت می کند.