ویزاویزا توگو

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور توگو

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور توگو به شرح زیر است :

اتباع ایرانی جهت ورود به توگو به ویزا نیاز ندارند و ویزا آنها در مرز ورودی توگو صادر می شود . با استفاده از این ویزا امکان افامت 30 روزه در کشور توگو برای ایرانی ها فراهم می شود و چنانچه بیشتر از 30 روز در توگو اقامت داشته باشید باید جهت تمدید ویزا به مقامات مربوطه مراجعه نمائید .

 

کشور توگو در ایران سفارت ندارد و نزدیکترین سفارت توگو به ایران در کویت قرار دارد .

آدرس سفارت توگو در کویت سیتی کویت : P.O. Box 22782, Safat - Kuwait City - Kuwait تلفن : 25244283/5-965+ ایمیل : ambassatokoweit@hotmail.com وب سایت : www.ambatogokuwait.com

سایر کشورهایی که توگو در آنها سفارت دارد عبارتند از :

 1. بلژیک
 2. بنین
 3. کانادا
 4. چین
 5. جمهوری دموکراتیک کنگو
 6. اتیوپی
 7. فرانسه
 8. گابن
 9. آلمان
 10. غنا
 11. هند
 12. ژاپن
 13. نیجریه
 14. بریتانیا
 15. آمریکا

رزرو و خرید بلیط توگو

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به توگو :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به توگو وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به توگو از ایران به وسیله هواپیمایی اتحاد ( دو توقف در ابوظبی و آدیس آبابا ) و امارات ( دو توقف در ابوظبی و آدیس آبابا ) و ترکیش ( دو توقف در استانبول و بورکینافاسو ) انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما توگو سایت مراجعه نمائید .

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور توگو می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور توگو ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

بلیط هواپیما به تمام شهرهای توگو

رزرو هتل در تمام شهرهای توگو

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما