ویزاویزا سنگاپور

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای سنگاپور

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای سنگاپور در زیر به طور کامل شرح داده شده است .

هموطنان عزیزی که قصد سفر به کشور سنگاپور را دارند باید قبل از سفر اقدام به دریافت ویزا این کشور نمایند . کشور سنگاپور در جمهوری اسلامی ایران سفارت خانه ندارد و ویزا به صورت الکترونیکی صادر می گردد .

افرادی و قصد سفر به این کشور از ایران را دارند می توانند توسط آژانس های مسافرتی ( وب سایت قاره پیما کلیه امور اخذ ویزا سنگاپور را انجام میدهد ) جهت دریافت ویزا این کشور اقدام نمایند .

قیمت ویزای سنگاپور :

قیمت سال 1402
ویزای 2 بار ورود 30 روزه سنگاپور 90 دلار

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا توریستی کشور سنگاپور :

 1. اسکن رنگی از پاسپورت .
 2. اسکن رنگی از عکس 6 در 4 با پس زمینه سفید .
 3. رزرو بلیط و هتل قطعی شده .
 4. تکمیل فرم درخواست ویزا ( دانلود فرم ویزای سینگاپور )

مدت زمان صدور ویزای سنگاپور :

صدور ویزای سنگاپور بین 7 تا 10 روز کاری زمان نیاز دارد .

اطلاعات تکمیلی درباره ویزای سنگاپور :

ویزای سنگاپور از زمان صدور دارای 60 روز اعتبار استفاده می باشد .

این نوع ویزا 2 بار ورود می باشد مرتبه دوم ورود می بایستی تا 30 روز پس از اولین ورود انجام گردد .

مراحل دریافت ویزا سنگاپور در قاره پیما :

 • ارسال مدارک و اطلاعات مورد نیاز
 • پرداخت هزینه ویزا به تومان یا دلار
 • ثبت سفارش ویزای سنگاپور بوسیله کارشناسان قاره پیما
 • ارسال ویزا به صورت فایل پی دبی اف مانند نمونه زیر
نمونه ویزای سنگاپور
نمونه ویزای سنگاپور

سوالات متداول درباره ویزای سینگاپور :

آیا امکان دریافت ویزای لیبل سنگاپور هم وجود دارد ؟

خیر با توجه به اینکه سنگاپور در ایران سفارت ندارد امکان دریافت ویزا لیبل سنگاپور وجود ندارد و تنها ویزای الکترونیکی سنگاپور برای ایرانیان عزیز در حال حاضر قابل انجام است .

برای دریافت ویزای سنگاپور نیاز به ارائه اصل مدارک وجود دارد ؟

خیر با توجه به الکترونیکی بودن ویزا تنها نیاز به اسکن مدارک اعلامی می باشد .

آیا نیازی به حضور شخص مسافر برای دریافت ویزای سنگاپور وجود دارد ؟

کلیه مراحل دریافت ویزا به صورت الکترونیکی می باشد و نیازی به حضوری شخص مسافر وجود ندارد .

ویزای سنگاپور پس از صدور چگونه به دست مسافران میرسد ؟

ویزا پس از صدور به صورت فایل پی دی اف برای مسافران گرامی ارسال می گردد و تنها می بایستی از فایل ارسالی پرینت تهیه نمائید .

در صورت ریجکتی ویزا آیا مبلغ ویزا قابل استرداد می باشد ؟

متاسفانه اگر ویزای مسافر به هر دلیلی ریجکت شود هیچ مبلغی از طرف سایت ویزای سنگاپور استرداد نمی گردد در نتیجه قاره پیما نیز امکان استرداد مبلغ را نخواهد داشت .

شرایط عکس ارسالی چگونه باید باشد ؟

عکس ارسالی می بایستی به تازگی تهیه شده باشد و پس زمینه سفید داشته باشد (تفاوتی در با حجاب و یا بدون حجاب بودن وجود ندارد) سایز عکس تفاوتی ندارد فقط می بایستی بزرگتر از 3 در 4 باشد .

آیا ویزا سنگاپور در پاسپورت چسبانده می شود ؟

خیر ویزا به صورت جداگانه به صورت فایل پی دی اف برای مسافران ارسال می گردد

ویزا چند روز پس از صدور زمان استفاده دارد ؟

مسافران گرامی از زمان صدور ویزای کشور سنگاپور 60 روز زمان ورود به سنگاپور را دارند

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور سنگاپور ( مسافرتی و کار و تحصیلی ) با هم متفاوت است لذا شما برای آگاهی دقیق از مبلغ ویزا و مدارک مورد نیاز ( مدارک مورد نیاز بالا برای ویزای مسافرتی می باشد ) از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید.

روشهای مختلف مهاجرت به سنگاپور

مهاجرت به سنگاپور

سنگاپور در طی چندین سال اخیر بعنوان یکی از کشورهایی شناخته شده است که در ضمینه های گوناگون مهاجران بسیاری را به خود جلب نموده است.
سنگاپور کشوری است ثروتمند و مدرن که در قسمت شمالی خط استوا واقع شده است و همچنین مهمترین موضوع این است که بعنوان چهارمین مرکز اقتصادی بزرگ دنیا و سومین مرکز بزرگ پالایش نفت در دنیا نیز شناخته شده می باشد.
زبان های رسمی مردم و ساکنین سنگاپور هندی، مالایی، تامیلی و ماندارین می باشد و قابل ذکر است زبان محلی آنها نیز مالایی می باشد، همچنین واحد پول مورد استفاده آنها در انجام معمالات و پرداخت هزینه ها دلار سنگاپور می باشد.
هر کشور دارای قوانین و مقرراتی در ضمینه مهاجرت می باشد که کشور سنگاپور نیز همین قوانین را دارا می باشد و هر فردی که از طرق مختلف نظیر کار و تجارت، ازدواج، تحصیل، سرمایه گذاری و غیره مایل به مهاجرت به این کشور میباشد در ابتدا و قبل ازانجام هرگونه اقدامات باید در رابطه با قوانین این کشور اطلاعات لازم را به دست بیاورد.
اگر با قوانین مربوطه با اخذ ویزای مهاجرت سنگاپور آشنا نباشید و بخواهید اقدامات لازم را به انجام برسانید ممکن است با مشکلات بسیاری روبرو شده و همچنین مهمترین موضوع که با رد و ریجکت ویزا روبرو شوید.

مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل

یکی از روش هایی که متقاضیان از آن طریق می توانند نسبت به مهاجرت به سنگاپور اقدامات لازم را به انجام برسانند اخذ ویزای تحصیلی کشور مذکور می باشد.
دوره های تحصیل در مدارس این کشور به مدت ۱۰ سال می باشد و متد آن به سبک مراکز تحصیلی در کشور های اروپایی می باشد.
این کشور دارای مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی بسیاری می باشد که بر اساس رشته مورد نیاز تحصیلی خود و در صورت تایید و در دست داشت دعوتنامه و همچنین نامه پذیرش می توانید نسبت به اخذ ویزای تحصیلی این کشور اقدامات لازم را به انجام برسانید.
در صورت تمایل به ادامه تحصیل در دانششگاه های این کشور می توانید در مقاطع تحصیلی گوناگون فعالیت های خود را به انجام برسانید.
تحصیل در مقطع کارشناسی:
در اکثر دانشگاه های معتبر این کشور تدریس به زبان های انگلیسی، ماندارین، مالایی و تامیل به انجام میرسد.
دوره تحصیل به اتمام رساندن این مقطع تحصیلی چهار ساله می باشد.
تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد:
برای ادامه تحصیل در هر رشته در این مقطع تحصیلی بورسیه های بسیاری به دانشجویان باهوش اعطا می گردد.
مدت زمانی که به طول می انجامد تا دانشجویان این دوره را به اتمام برسانند یک الی چهار سال و بسته به رشته انتخابی می باشد.
تحصیل در مقطع دکتری:
در این ضمینه همچنین افراد و متقاضیان بسیاری هر ساله با اخذ بورسیه های تحصیلی وبرخی نیز به صورت گزینشی و آزمونی وارد دانشگاه های سنگاپور می شوند.
مدت زمانی که به طول می انجامد متقاضی و دانشجو درس خود را در این مقطع به پایان برساند و مدرک خود را دریافت نماید بین دو الی پنج سال می باشد.
برای تحصیل در این مقطع دانشجویان حتما می بایست مدرک آیلتس با نمره حداقل هفت را کسب نموده باشند.

برای اخذ ویزا تحصیلی در این کشور می بایست مدارکی را به سفارتخانه و دولت این کشور برای انجام بررسی های لازم ارائه دهید که در ادامه به این مدارک برای اطلاع بیشتر شما عزیزان اشاره خواهیم نمود.
ریز نمرات تحصیلی متقاضی.
نامه تاییدیه و پذیرش متقاضی در یکی از موسسات آموزشی و یا دانشگاه های کشور سنگاپور.
اصل گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار قانونی.
مدارک تحصیلی.
عکس با زمینه سفید،کاملا از روبرو و بدون روتوش.
پرداخت هزینه های مربوط به اخذ ویزای تحصیلی.
تکمیل فرم اولیه درخواست.
اصل کارت ملی و شناسنامه متقاضی اخذ ویزای تحصیلی.
گواهی عدم سوء پیشینه.
مدراک تایید سلامت متقاضی.

مهاجرت به سنگاپور از طریق کار و تجارت

در طی سالاین اخیر مهاجرت و اخذ ویزای کاری و تجارب به سنگاپور طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده و هرساله متقاضیان بسیاری از این طریق وارد خاک کشور سنگاپور برای ادامه زندگیشان می شوند.
سنگاپور این نوع از ویزا را برای اقشار مختلف کارگران و متخصصان در نظر می گیرد تا بسته به نوع توانایی و تحصیلاتشان در این کشور بتوانند کارآمد باشند و به اقتصاد خود و کشور سنگاپور کمک کنند.
مدارک کورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری و کار کشور سنگاپور عبارتند از:
پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه قانونی.
عکس رنگی با پس ضمینه سفید و بدون روتوش.
شناسنامه و کارت ملی متقاضی اخذ ویزا تجاری و کاری کشور سنگاپور.
فرم زرد واکسیناسیون.
در صورت استخدام در موسسه دولتی یا خصوصی، شرکت های سنگاپور می بایست نامه تاییدیه و دعوتنامه آنها و همچنین برگه رسمی مهر شده استخدام را نیز ارائه دهید.
فیش پرداخت هزینه های مربوطه به اخذ ویزا و خدمات.
کپی مدارک اثبات محل اسکان فرد متقاضی.
فرم مشخصات فردی که باید به صورت دقیقه و بدون هیچگونه اشتباهی باشند.
گواهی تمکن مالی که حتما می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد.

مهاجرت به سنگاپور از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از انواع روش های مهاجرت که به مردم این امکان را می دهد تا بتوانند به سنگاپور سفر کنند مهاجرت و اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری در این کشور محسوب می گردد.
هر فرد در ابتدا باید از تمامی قوانینی و مقررات در رابطه با سرمایه گذاری و ریسک هایی که ممکن است در حین انجام این کار با آنها روبرو شود تحقیقات لازم را به انجام برساند و اطلاعات کافی را کسب نماید.
اگر فردی مایل به اخذ اقامت و مهاجرت به کشور سنگاپوراز طریق سرمایه گذاری باشد باید از قبل اخذ مجوز نماید تا بتواند سرمایه گذاری خود در هر ضمینه ای که مایل می باشد را به انجام برساند و مدراک مورد نیاز را نیز بسته به نوع سرمایه گذاری که می خواهد انجام دهد باید ارائه دهد تا بررسی های لازم در آن رابطه صورت پذیرد.
هر فرد برای انجام سرمایه گذاری خود در این کشور باید دارای حداقل میزان بودجه باشد تا بتواند در ضمینه مد نظرش سرمایه گذاری خود را به انجام برساند.
در هر ضمینه ای که سرمایه گذاری خود را به انجام رسانده باشید باید حتما برنامه ای برای ادامه فعالیت های خود به دولت این کشور ارائه دهید.
بعد از صدور ویزا متقاضی باید حتما در کمتر از پنج سال سرمایه گذاری معتبر، قانونی و متناسب با شرایط و قوانین کشور سنگاپور را به انجام برساند.
این سرمایه گذاری ها می توانند در ضمینه های متنوع و مختلف که مد نظر متقاضیان می باشند انجام پذیرند.

مهاجرت به سنگاپور از طریق ازدواج

ازدواج فردی خارجی با یکی از اتباع قانونی و ساکن در کشور سنگاپور در طی چندین سال اخیر بعنوان گزینه هایی برای افراد برای اخذ ویزا و انجام مهارجت به این کشور شناخته شده می باشند.
زنان و مردان بسیاری هر ساله از کشورهای خارجی برای اخذ این نوع از ویزا با فردی که دارای تابعیت این کشور می باشد ازدواج می کنند ولی در صورتیکه مایل به تمدید ویزا بعد از صدور و به اتمام رسیدن مهلت باشید این دولت ابتدا بررسی می نماید که آیا هنوز زوجین با هم زندگی می کنند و طلاق نگرفته باشند در غیر این صورت تمدید این نوع از ویزا باطل شده و انجام نمی پذیرد.
همانند بسیاری از ویزا های برای اخذ این نوع نیز باید مدارک یکسان با آنها را برای بررسی های لازم ارائه دهید و تنها مدرکی که جدای از باید ارائه دهید در صورتیکه هر یک از افراد قبلا ازدواج کرده اند در صورت جدایی طلاق نامه و در صورن فوت همسر گواهی مربوطه را نیز باید ارائه دهند.

ویزای کار و تجاری سنگاپور

ویزای کار و تجارت سنگاپور

این نوع از ویزا همانند بسیاری دیگر از کشورها در جهان مختص افراد و متقاضیانی صادر میگردد که قصدشان از سفر به کشور سنگاپور ایجاد شغل و یا کار کردن در یکی از ارگان ها، شرکت ها و موسسات ثبت شده قانونی در این کشور می باشد که تحت نظر دولت آنجا مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به مشتری ها می باشند.
علت این که افراد زیادی می خواهند ویزای کاری را دریافت کنند این می باشد که سنگاپور کشور ثروتمندی است و از نظر اقتصادی از رتبه ی بالایی برخوردار است و کار کردن در آنجا می تواند برای تمامی متقاضیان اولویت های بالایی را نیز به همراه داشته باشد.
سنگاپور بعنوان یکی از گرانترین کشورها در جهان شناخته شده می باشد و برای زندگی در انجا و انجام مهاجرت باید کاری داشته باشدی تا بتوانید هزینه های خود را در تمامی ضمینه ها پرداخت نمایید.
سنگاپور این نوع از ویزا را برای اقشار مختلف کارگران و متخصصان در نظر می گیرد تا بسته به نوع توانایی و تحصیلاتشان در این کشور بتوانند کارآمد بوده و به اقتصاد کشور سنگاپور کمک کنند تا پیشرفت های بالایی را در بسیاری از ضمینه های کاری و تجاری کسب نمایند و در دنیا در بسیاری از ضمینه ها شناخته شده شوند.
همانطور که اشاره کردیم این کشور برای اخذ این نوع از ویزا گزینه های متفاوتی پیش روی متقاضیان قرار داده است که بر اساس توانایی های خود می توانند نسبت به اخذ این نوع از ویزا اقدامات لازم را به انجام برسانند این انواع ویزها عبارتند از:
افراد نیمه حرفه ای و کارگرهای نیمه حرفه ای، افراد ماهر در ضمینه فعالیتی و تخصصی خود، متخصصان و مدیران در تمامی ضمینه ها.
بر اساس اعلام دولت کشور سنگاپور ویزای این کشور در ضمینه تجارت و کار بسته به نوع مهارت و توانایی های مردم متفاوت و پرداختی ها و مدارک مورد نیاز هم تفاوت هایی را می باشند.

ویزای کار و استخدام شخصی و خویش فرما که مختص افرادی است که با در دست داشت آن می توانند هر زمانی که مایل باشند و دوست داشته باشند بدون تغییر دادن ویزای خود شغل خود را نیز تغییر دهند در صورتیکه دارای ویزای دیگری باشید باید حتما ویزای خود را نیز تغییر داده و در ضمینه شغلی خود ویزا درخواست و اخذ نمایید و آن هم در صورت تایید از سوی مسئولین دولت کشور سنگاپور.
ویزای کاری ای پی و یا ای که مختص افراد با دارا بودن مدراک معتبر و قانونی مورد تایید دولت کشور سنگاپور می باشدو مدت زمان اعتبار آن دو سال بوده و بعد از به اتمام رسیده شدن باید حتما اقدامات برای تمدید مجدد انجام بپزیرد.
ویزای اس که مختص کارشناسهای فنی با دارا بودن مدرک حرفه ای، معتبر و قانونی می باشد که این نوع نیز بعد از به اتمام رسیدن مهلتش باید حتما مجدد تمدید گردد.
ویزای کارفرما نوع دیگر محسوب می شود که به افرادی داده می شود که دارای سرمایه میباشند و مایل به سرمایه گذاری در سنگاپور می باشند و مدرک تحصیلی خاصی را نیز اگر نداشته باشند مورد قبول قرار میگیرند و البته این در حالی است که تمامی مدراک مورد نیزا دولت کشور سنگاپور را به درستی و بدون هیچ تقلبی ارائه دهند.

همانطور که می دانید برای کار در سنگاپور هر متقاضی مهمترین مدرکی که باید ارائه دهد دعوتنامه از سوی مکانی که مایل به کار کردن در آنجا می باشد هست.
هر فرد در صورت داشتن آشنایی از قبل و بودن شغل پیشنهادی دعوتنامه در صورت تایید شده بودن از سوی ارگان، موسسه و شرکت مد نظر دعوتنامه دریافت می کند و در غیر اسن صورت ابتدا و قبل از انجام هرگونه اقدامی برای اخذ یزای کاری و تجارت باید از طریق سایت ها کاریابی سنگاپور نسبت به حرفه و پیشینه ای که دراد شغل مد نظر خود را پیدا کرده و رزومه کاری خود را برای آنها ارسال کرده تا در صورت تایید مصاحبه با وی انجام شده و سپس برای استخدام دعوتنامه و نامه مربوطه را اخذ کرده و به همراه دیگر مدراک به مسئولین مربوطه برای اخذ ویزای تجاریت و کار سنگاپور اقدامات لازم را به انجام برسانند.

حقوقی که هر فرد در این کشور دریافت می کند بسته به نوع حرفه و دارا بودن تجربه به او داده می شود و این میزان ومبلغ بر اساس قانون کار تعیین شده سنگاپور پرداخت می شود.
در این کشور شغل های بسیاری برای انتخاب وجود دارد اما برخی از مشاغل بسیار محبوب، پر طرفدار و پر درآمد می باشند که در ادامه به آنها برای اطلاع بیشتر شما عزیزان اشاره خواهیم نمود:
مهندسی نرم افزار.
مهندسی مکانیک.
مدیریت بازاریابی.
حسابدار.
مدیریت نظارت و اجرایی.
پزشک در تمامی ضمینه های به خصوص زیبایی، قلب، گوارش.

برای کار کردن در سنگاپور متقاضیان باید حتما دارای هجده سال سن قانونی باشند در غیر این صورت از استخدام آنها در هر کدام از سازمان ها، ارگان ها، موسسات و شرکت ها جلوگیری به عمل می آید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای تجاری و کار سنگاپور عبارتند از :

پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه قانونی.
عکس رنگی با پس ضمینه سفید و بدون روتوش.
شناسنامه و کارت ملی متقاضی اخذ ویزا تجاری و کاری سنگاپور.
فرم زرد واکسیناسیون.
در صورت استخدام در موسسه دولتی یا خصوصی، شرکت های سنگاپور می بایست نامه تاییدیه و دعوتنامه آنها و همچنین برگه رسمی مهر شده استخدام را نیز ارائه دهید.
فیش پرداخت هزینه های مربوطه به اخذ ویزا و خدمات.
کپی مدارک اثبات محل اسکان فرد متقاضی.
فرم مشخصات فردی که باید به صورت دقیقه و بدون هیچگونه اشتباهی باشند.
گواهی تمکن مالی که حتما می بایست به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد.

افراد و متقاضیان با در اختیار داشتن این نوع از ویزا می توانند به مدت پنج سال در سنگاپور کار کنند و در بازه زمانی که مهلت ویزا رو به اتمام باشد در صورتیکه از سوی کارفرما تاییدیه کامل را دریافت نموده و در این بازه زمانی مالیات های مربوطه خود را نیز پرداخت نموده باشند می توانند نسبت به تمدید آن اقدامات لازم را انجام داده و سپس اقامت موقت خود را نیز در صورت مورد تایید قرار گرفتن از سوی دولت سنگاپور دریافت نمایند.

افرادی که دارای اقامت دائم سنگاپور باشند نیز به غیر از انجام تجارت می توانند از دیگر مزایای آنجا نیز استفاده نمایند و به تحصیل و کارهای دیگری که بر اساس قوانین آنجا مورد تایید باشند مشغول شوند و بعد از گذشت مدت زمانی تعیین شده پاسپورت سنگاپور را نیز در صورت تایید از سوی دولت آنجا اخذ نموده و برای همیشه در آنجا زندگی کنند.

ویزای ترانزیت سنگاپور

این نوع از ویزا برای افرادی صادر می گردد که قصدشان اقامت در کشورسنگاپور نمیباشد و برای سفر نهایی خود ملزم به توقف یک روزه و یا چندین ساعته در کشور مذکور می باشند.
برای اخذ این نوع از ویزا متقاضیان باید بلیط سفر نهایی و پاسپورت خود به همراه فیش پرداخت هزینه ویزا و خدمات را به مامورین مربوطه در فرودگاه کشور سنگاپور ارائه دهند.

رزرو و خرید بلیط سنگاور راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به سنگاپور :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به سنگاپور وجود ندارد

بهترین مسیر های پروازی به سنگاپور از ایران به ترتیب به وسیله هواپیمایی

 • امارات ( یک توقف در دبی )
 •  قطر ایرویز ( یک توقف در دوحه )
 • ترکیش ایرلاین ترکیه ( یک توقف در استانبول )
 •  عمان ایر ( یک توقف در مسقط )
 •  اتحاد ( یک توقف در ابوظبی ) می باشد .

جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و قیمت و روزها و ساعات پرواز و … به قسمت بلیط هواپیما سنگاپور سایت مراجعه نمائید .

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا و رزرو و خرید بلیط و هتل و تور سنگاپور می باشد

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت ویزا رزرو و خرید بلیط و هتل و تور سنگاپور توسط ما از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید.

رزرو هتل در سنگاپور :

قاره پیما امکان رزرو کلیه هتل های سنگاپور را برای شما فراهم نموده است و شما می توانید پس از کسب اطلاعات دقیق ( از کارشناسان قاره پیما ) در مورد هر یک از هتل های سنگاپور برای رزرو هتل خود از طریق قاره پیما اقدام نمائید . لیست برخی از هتل های خوب سنگاپور     تور سنگاپور : تورهای سنگاپور به صورت تکی فقط برای کشور سنگاپور و یا ترکیبی چند کشور آسیای معمولا سنگاپور و مالزی می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورهای سنگاپور از طریق راه های ارتباطی سایت به ما در تماس باشید و صفحه تور سنگاپورسایت را مشاهده نمائید

بلیط هواپیما به سنگاپور

رزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به سنگاپور

رزرو هتل در تمام شهرهای سنگاپور

قیمت و رزرو هتل در سنگاپور و دریافت واچر

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما