ویزاویزا گرنادا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرانادا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرانادا به شرح زیر است :

اتباع ایرانی جهت ورود به گرانادا به ویزا نیاز دارند . کشور گرانادا در ایران سفارت ندارد و سفارت خانه های گرانادا در کشورهای چین - کوبا - بریتانیا - آمریکا و ونزوئلا قرار دارند .

مدارک مورد نیاز جهت ویزا گرانادا :

  1. پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماه .
  2. عکس رنگی 6 در 4 با زمینه سفید .
  3. دعوتنامه از گرانادا . ( در صورت داشتن دعوتنامه امکان دریافت ویزا خیلی بیشتر می شود )
  4. رزرو بلیط هواپیما .
  5. فرم ویزا گرانادا .
  6. نامه تمکن مالی و گردش 3 ماه آخر سپرده بانکی .
  7. اطلاعات شخصی .
  8. کارت ملی و شناسنامه .
  9. گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب و ثبت شرکت و یا گواهی بازنشستگی و یا گواهی تحصیلی .

اخذ اقامت گرانادا :

در سال های اخیر کشور گرانادا برنامه‌ی مهاجرتی را آغاز کرده است ( از سال 2013 ) ، که منجر به اخذ تابعیت کشور برای سرمایه‌گذاران و اعضای خانواده‌شان خواهد شد. از مزایای این برنامه می‌توان به کوتاه بودن طول فرآیند بررسی پرونده (حدود ۴ ماه)، اقدام اخذ شهروندی برای بچه‌های کمتر از ۲۶ سال و والدین بالای ۶۵ سال اشاره کرد.

همچنین حضور دائم متقاضی در این کشور، طی مراحل بررسی پرونده و بعد از آن ضروری نیست. برای گرفتن پاسپورت، نیازی به مصاحبه، مدرک تحصیلی و تجربه کاری نمی‌باشد.

به دلیل تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی این کشور، یکی از گزینه‌های مناسب سرمایه‌گذاری، خرید ملک و مستغلات است. حداقل سرمایه برای خرید ملک جهت اخذ شهروندی این کشور، ۲۵۰هزار دلار آمریکا می‌باشد. این ملک باید حداقل ۴ سال در تملک متقاضی باقی بماند. لازم به ذکر است، هزینه‌هایی از قبیل هزینه وکیل، هزینه بررسی پرونده و نیز مالیات به مبلغ پرداختی اضافه خواهد شد.

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به گرانادا :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به گرانادا وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به گرانادا از ایران به وسیله هواپیمایی قطری انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از قیمت و روزها و ساعات پرواز و طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده و ... به قسمت بلیط هواپیما گرانادا سایت مراجعه نمائید .

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور گرانادا می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور گرانادا ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

بلیط هواپیما به گرنادا

رزرو هتل در تمام شهرهای گرنادا

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما