ویزاویزا غنا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور غنا

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور غنا به شرح زیر است :

اتباع ایرانی جهت ورود به کشور غنا به ویزا نیاز دارند و این ویزا را باید قبل از مسافرت به این کشور از طریق سفارت خانه های کشور غنا تهیه نمایند . جهت دریافت ویزا غنا نیاز به حضور شخص متقاضی در سفارت نیست ( مصاحبه و انگشت نگاری انجام نمی شود ) و آژانس های مسافرتی و شخصی که دارای وکالت نامه باشد می تواند اقدام به دریافت ویزا غنا برای شخص مسافر نماید .

قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور غنا

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزا غنا :

  1. فرم درخواست ویزا .
  2. 4 قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید 6 در 4 که در 6 ماه اخیر گرفته شده باشد ( عکس پاسپورت نباشد )
  3. برگه واکسیناسیون در مقابل تب زود .
  4. دعوت نامه و معرفی نامه از کشور غنا .

 نکاتی در مورد دعوت نامه و معرفی نامه :

هر متقاضی به دو معرف نیاز دارد. لطفا اسامی و مشخصات آنها شامل آدرس و تلفن تماس منزل و محل کار، همکاران تجاری، و مشخصات شرکت را در غنا در اختیار کنسولگری قرار دهید. همچنین ارائه آدرس و تلفن هتل محل اقامت به عنوان مرجع دوم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
این کنسولگری می تواند در صورت نیاز با هر یک از معرف ها در غنا تماس گرفته و درخواست ضمانتنامه نماید.

انواع ویزا کشور غنا :

  1. ویزا یک بار ورود
  2. ویزا چند بار ورود
  3. ویزا تجاری
  4. ویزا کار
  5. ویزا تحصیلی
  6. ویزا توریستی

نکاتی در مورد ویزا غنا :

روند صدور ویزا در سفارت غنا 2 روز می باشد .

پس از دریافت ویزا یک بار ورود غنا 3 ماه فرصت دارید تا به این کشور وارد شود و مدت اقامت در غنا در زمان ورود به این کشور در مرز ورودی تعیین می شود .

با استفاده از ویزا چند بار ورود بسته به نوع گذرنامه امکان تردد به غنا را در 6 ماه و یا 1 سال دارید و مدت زمان اقامت پس از ورود در مرز ورودی تعیید می شود .

برای ویزا تجاری فرم تقاضای ویزا می بایست به همراه یک نامه به زبان انگلیسی از طرف شریک کاری متقاضی که اقامت وی را ثضمین کرده و علت سفر را توضیح می دهد به سفارت تسلیم شود.

برای ویزای توریستی قید اسم و آدرس دو معرف (طبق بند قبل) که یکی از آنها می تواند مربوط به شخص و دیگری هتل محل اقامت متقاضی باشد، ضروری است.

برای ویزا تحصیلی متقاضیان ویزای تحصیلی می بایست نامه ای از موسسه / مدرسه و یا استاد مربوطه با ذکر علت سفر و منبع تامین مالی در طول اقامت در غنا به زبان انگلیسی همراه داشته باشند.
متقاضی همچنین باید نامه پذیرش از طرف موسسه / مدرسه محل تحصیل را ضمیمه مدارک خود نماید. لطفا از این موسسه به عنوان یکی از معرف های خود استفاده نمائید

برای ویزا کاری درخواستها می بایست به همراه قرارداد کار و اشتغال به کنسولگری ارائه شوند. مشخصات دو معرف، که یکی از آنها حتما باید شرکتی در غنا باشد که متقاضی را به کار دعوت کرده، ارائه شوند.

قیمت و هزینه دریافت ویزا غنا :

ویزای یک بار ورود - 70 یورو
ویزای چند بار ورود - 100 یورو
ویزای ترانزیت - 70 یورو

آدرس و تلفن شفارت غنا در تهران:

تهران، خیابان زعفرانیه، خیابان امیری سوری، پلاک 5 تلفن : 22421447 -22175363

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وی سایت سفارت غنا در تهران به نشانی : ghanaembassyiran.com مراجعه نمائید .

رزرو و خرید بلیط غنا

راهنمایی جهت خرید بلیط هواپیما به غنا :

در حال حاضر پرواز مستقیمی از ایران به غنا وجود ندارد و بهترین مسیر های پروازی به غنا از ایران به وسیله هواپیمایی ترکیش ( یک توقف در استانبول ) و امارات ( یک توقف در دبی ) انجام می شود . جهت آگاهی دقیق از طول پرواز و ایرلاین های دیگر علاوه بر موارد ذکر شده به قسمت بلیط هواپیما به غنا سایت مراجعه نمائید .

وب سایت قاره پیما کارگزار رسمی اخذ ویزا - رزرو بلیط هواپیما و هتل و تور غنا می باشد ، قیمت و نحوه و شرایط دریافت ویزای کشور غنا ( توریستی و تجاری و ... ) - بلیط هواپیما - هتل و یا تور های مسافرتی با هم متفاوت می باشد لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا - هتل - بلیط و تور از طریق راه های ارتباطی سایت با ما در تماس باشید .

بلیط هواپیما به تمام شهرهای غنا

رزرو هتل در تمام شهرهای غنا

بستن