پرداخت هزینه های ویزا آمریکا

نحوه پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee

اطلاعات تکمیلی پرداخت USCIS Immigrant Fee

پرداخت های وقت سفارت و ویزا آمریکا

ثبت نام و اطلاعات کلی لاتاری آمریکا

رزرو و خرید بلیط به تمام شهرهای آمریکا

نحوه پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee در زیر به طور کامل توضیح داده شده است .

نحوه پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee
نحوه پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee

از 1 فوریه 2013 کلیه افرادی که متقاضی دریافت ویزا مهاجرتی آمریکا می باشند پس از دریافت ویزا می بایستی مبلغ 165 دلار آمریکا ( به ازای هر نفر ) را برای دریافت گرین کارت اقانت دائم ( جهت شروع فرایند اقامت و چاپ شدن گرین کارت ) در سایت USCIS ELIS پرداخت نمایند .

 

آموزش ایجاد حساب کاربری و ثبت نام در USCIS :

 1. در ابتدا به وسیله این لینک USCIS ELIS وارد سایت U.S Citizenship and Immigration Services شوید .
 2. سپس ایمیل خود را وارد کنید پس از آن ایمیل تائیدی برای شما ارسال خواهد شد و با وارد شدن از طریق لینک داخل ایمیل و ایجاد کلمه عبور وارد مرحله بعدی خواهید شد .
 3. پس از ایجاد حساب کاربری لازم است حساب شما فعال شود برای فعال سازی حساب کاربری در USCIS سه روش ارسال پین کد وجود دارد 1. email secure pin ( دریافت secure pin از طریق ایمیل ) 2. call secure pin ( دریافت secure pin از طریق تماس تلفنی ) 3. personal identity questions ( طرح 3 سوال امنیتی توسط شما ) که باید یکی از این 3 روش را انتخاب نمائید .
 4. سپس شما می بایستی  Alien number (A-Number)، DOS Case ID را وارد نمائید ( این اعداد روی پاکتی که سفارت بعد از دریافت ویزا به شما داده است نوشته شده است )
  نحوه پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee
  نحوه پرداخت هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee
 5. تکمیل نمودن سایر اطلاعات در خواستی شامل بیوگرافی افراد ( سن و تاریخ تولد و .... )
 6. پرداخت مبلغ گرین کارت می بایستی با استفاده از ویزا یا مستر کارت Visa or Master Card های بین المللی انجام شود ( چنانچه شما ویزا و یا مستر کارت ندارید می توانید از طریق قاره پیما پرداخت خود را با ارزانترین قیمت و سریع ترین زمان ممکن 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته انجام دهید ) .

 

توجه :

از 31 آگوست 2015 دیگر نیازی به ایجاد اکانت جدید قبل از پر کردن فرم ها نیست و شما با ورود به این لینک که سایت جدید پرداخت هزینه می باشد و add کردن افرادی که دارای Alien number (A-Number)، DOS Case ID می باشند روند پرداخت را انجام نمائید.

 

 نکاتی در مورد پرداخت هزینه گرین کارت :

 • متقاضیان ویزای ک (K) (نامزدی)، صاحبان ویزای   SQو ویزای بازگشت حق اقامت (SB-1) و کودکانی که به ایالات متحده زیر روش قبول شدن به فرزند خواندگی یتیم پذیرفته میشوند در حال حاضر از پرداخت هزینهٔ مهاجرت USCIS معاف هستند.
 • پرداخت نکردن هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee هیچ تاثیری در گرفتن یا نگرفتن اقامت و گرین کارت شما ندارد و فقط رود دریافت اقامت و گرین کارت شما را به تاخیر می اندازد ( سفارت خانه های آمریکا به شما توصیه می کنند قبل از سفر به آمریکا نسبت به پرداخت هزینه گرین کارت اقدام نمائید زیرا تا زمانی که شما هزینه گرین کارت آمریکا USCIS Immigrant Fee را پرداخت نکنید روند دریافت گرین کارت شما آغاز نمی شود  )
 • پس از ورود به آمریکا ( پی از رفتن به اداره مهاجرت ) گرین کارت شما به آدرسی که در زمان مصاحبه و یا در مرز ورودی از شما درخواست می شود ارسال خواهد شد .
دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما