لاتاری گرین کارت آمریکا

درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس – Re-entry permit)

درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس - Re-entry permit) در زیر اطلاعات کاملی نوشته شده است :

در اول به شما توصیه می کنم چنانچه می خواهید وایت پاس خودتون رو زود بگیرید در اولین وقتی که می تونید مدارکتون رو پر کنید و ارسال کنید افراد برنده لاتاری می توانند از زمان ورود تا حدودا 2 ماه یا حتی کمتر گرین کارت و سوشیال سکیوریتی و وایت پاس خودشونو بگیرن با تجربه من حالا درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس - Re-entry permit) :

درباره نحوه دریافت پاسپورت سفید (وایت پاس - Re-entry permit)

1- در ایتدا برای خودتون و تمام افراد کیستون که می خواهند وایت پاس بگیرند به طور جداگانه فرم I-131 را پرینت گرفته و چاپ کنید .

2- به SSN نیازی ندارید ( من خودم بدون SSN گرفتم ) .

3- اگر گرین کارتتون رو گرفتید بهتر ولی اگر نگرفتید یک کپی از ویزا آمریکاتون که مهر ورود به آمریکا روش باشه کافیه .

4- دو قطعه عکس 5 در 5 که پشت همشون نام و نام خانوادگی و A.number هر فرد روش نوشته شده باشه .

5- اگر برای گرفتن وایت پاس عجله دارید و می خواهید زود به ایران برگردید بهترین راه اینه که بلیط برگشتتون رو رزرو کنید و با مدارک براشون بفرستید  ( به نامه هم باهاش بنویسید و دلیل عجله رو بگید بهتره ) اینجوری خیلی سریع تر کارتون رو انجام می دهند ( برای من بدون بلیط برگشت از زمان ورود تا انگشت نگاری 2 ماه طول کشید ) .

6- حالا باید مدارکتون رو پست کنید که برای پست کردن با هزینه وایت پاس چیزی حدود 440 دلار برای هر نفر می شه علاوه بر پاکت مدارک 2 تا پاک کوچیک دیگه هم باید بفرستید که یکی وقتی مدارکتون به دستشون رسید نامه تائید گرفتن مدارک براتون می فرستن و در پاکت دومی تاریخ انگشت نگاری رو براتون می فرستند . در نهایت یک پاکت بزرگ بگیرید و همه مدارک رو با اون دو تا پاکت دیگه بزارید تو پاکت بزرگتر و ارسال کنید . ( حالا اگر عجله دارید می تونید با پست اکسپرس که حدود 20 دلار گرونتره بفرستید و اگر عجله دارید و بلیط برگشتتون و یا نامه ای که بالا گفته بودم رو نوشتید حتما روی پاکت به صورتی که معلوم باشه بنویسید Urgent یا همون فوری خودمون .

7- بعد ار حدود 10 روز نامه براتون میاد که توش تاریخ انگشت نگاری مشخصه که معمولا یک هفته بعد از روزی که نامه به دستتون رسید است .

8- در روز انگشت نگاری یک فرم ساده رو پرکنید و بعد انگشت نگاری می شید و یه عکس هم ارزتون می گیرند و دیگه تمومه

توجه داشته باشید

برای گرفتن وایت پاس دیگه لازم نیست آمریکا بمونید چون 2 ماه دیگه طول میکشه که وایت پاس چاپ بشه و براتون ارسال بشه به آدرسی که خودتون خواسته بودید می تونید برگردید ایران و بعد از اقوام و یا دوستاتون بخواهید وایت پاستون رو براتون بفرستند .

اگر هر سوالی داشتید کارشناسان قاره پیما 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته از طریق راه های ارتباطی سایت ( تلفن - ایمیل - چت آنلاین - مراجعه حضوری و ... ) آماده پاسخگویی به شما هستند .

اطلاعات بالا تنها جهت راهنمایی شما هموطنان عزیز می باشد و قاره پیما امکان انجام خدمات برای برندگان لاتاری بجز خرید بلیط و رزرو هتل و تور را ندارد

اطلاعات تکمیلی لاتاری و اقدامات بعد از برنده شدن در لاتاری

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما