لاتاری گرین کارت آمریکا

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-260 برای برندگان لاتاری

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-260 برای برندگان لاتاری در زیر به طور کامل و گام به گام آمده است .

کلیه افرادی که در لاتاری گرین کارت آمریکا برنده شده اند جهت دریافت ویزا و وقت سفارت می بایستی در ابندا فرم DS-260 را برای خود و سایر افرادی که در کیس خود دارند ( همسر و فرزندان ) تکمیل و در سایت DVlottery ارسال نمایند . از سال 2015 ارسال این فرم به صورت آنلاین شده است ولی تا قبل از آن ارسال این فرم با استفاده از پست بود .

در فرم DS-260 شما می بایستی اطلاعات بسیار متنوعی را از خود و پدر و مادر خود مانند : محل زندگی و تحصیل و تاریخ تولد و فوت و آدرس کلیه مکان های زندگی و نام مدرسه هایی که در آنها تحصیل کرده اید و ... را وارد و ارسال نمائید . توجه داشته باشید تا حد امکان در پر کردن فرم دقت نمائید و از گزینه DO NOT KNOW استفاده نکنید هر چقدر که فرم خود را تکمیل تر ارسال کنید امکان دریافت ویزا در همان روز مصاحبه بیشتر می شود و دیگر نیازی به FBI Check که خود 3 تا 4 ماه معمولا به طول می انجامد و شما برای دریافت ویزا دوباره می بایستی به سفارت مراجعه نمائید کمتر می شود .

 

اطلاعات این صفحه تنها جهت راهنمایی شما هموطنان عزیز می باشد و قاره پیما امکان انجام خدمات برای برندگان لاتاری بجز خرید بلیط و رزرو هتل و تور را ندارد

 

نکاتی در مورد پر کردن فرم DS-260 :

  • کلیه فیلد ها این فرم بایستی به زبان انگلیسی پر شود فقط قسمتی که آز شما نام کامل را به زبان مادری می خواهد ( Full Name in Native Language ) و در تصویر زیر با رنگ زرد مشخص شده است می بایستی با فونت فارسی نوشته شود .

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-260 برای برندگان لاتاری

  • همانطور که در بالا نیز اشاره شد تا حد امکان از گزینه DO NOT KNOW در پر کردن فرم استفاده ننمائید .
  • هنگامی که شما هر یک از صفحات ایم را تکمیل می نمائید آن صفحه را ذخیره کنید ( دکمه ذخیره SAVE در پایین تمام صفحان وجود دارد ) زیرا وب سایت DVLottery برای پر کردن فرم به شما 20 دقیقه وقت می دهد و چنانچه در 20 دقیقه این فرم را تکمیل نکنید ( که به دلیل زیاد بودن فیلدهای درخواستی معمولا امکان پذیر نیست ) از فرم شما را بیرون می اندازد و شما می بایستی دوباره وارد آن شود در این حالت چنانچه اطلاعات را مرحله به مرحله ذخیره کرده باشید نیازی به پر کردن مجدد اطلاعات ذخیره شده نیست ولی در غیر این صورت از ابتدا می بایستی تمام مراحل را مجددا انجام دهید .
  • شما می توانید تمام صفحات فرم DS-260 خود را قبل از ارسال نهایی ویرایش کنید ولی توجه داشته باشید بعد از ارسال نهایی دیگر امکان ویرایش اطلاعات ایین فرم به هیچ عنوان وجود ندارد .
  • پس از ارسال نهایی حتما می بایستی کد تائیدیه ارسال ( Confirmation Number ) دریافت نمائید ( مانند تصویر زیر ) چنانچه این کد را دریافت نکردید فرم DS-260 شما ارسال نشده است و حتما مشکلی دارید .

آموزش تصویری پر کردن فرم DS-260 برای برندگان لاتاری

اطلاعات تکمیلی لاتاری و اقدامات بعد از برنده شدن در لاتاری

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما