لاتاری گرین کارت آمریکا

درباره دیپلم کارودانش و فنی و حرفه ای در لاتاری

درباره دیپلم کارودانش و فنی و حرفه ای در لاتاری و راه های ثبت نام در لاتاری با این دیپلم ها به صورت کامل در زیر توضیح داده شده است :

دوستان و هموطنان عزیری که دیپلم ها کار و دانش و فنی و حرفه ای که معادل 11 سال تحصیل در آمریکا می باشد را دارند باید توجه داشته باشند که مشمول دریافت گرین کارت آمریکا نخواهد شد زیر برای ثبت نام در لاتاری می بایستی حداقل مدرکی معادل 12 سال تحصیل در آمریکا را داشته باشند که معادل پیش دانشگاهی در ایران می باشد. شما فقط در صورتی می توانید با این دو دیپلم ( کار و دانش و فنی و حرفه ای ) در لاتاری برنده و در مصاحبه موفق به اخذ اقامت و ویزا بشوید که یکی از شرایط زیر را نیز داشته باشد .

در صورت داشتن دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش می بایستی یکی از شرایط زیر را نیز جهت دریافت اقامت و ویزا داشته باشید .

  • در یکی از شاخه های علون نظری نیز تحصیل کرده و در آن شاخه مدرک پیش دانشگاهی ( که معادل 12 سال تحصیل در آمریکا می باشد ) را دریافت نمائید .
  • قبولی در دوره کاردانی ناپیوسته ( فوق دیپلم ) و یا کارشناسی پیوسته ( لیسانس ) که در این صورت می بایستی حداقل 1 سال از مدت تحصیل شما گذشته باشد و در هنگام مراجعه به سفارت ( در صورت برنده شدن لاتاری ) می بایستی حتما مدرک دیپلم خود و گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کاردانی ناپیوسته ( فوق دیپلم ) و یا کارشناسی پیوسته ( لیسانس ) و ریز نمرات دانشگاهی تا زمان مراجعه به سفارت را ترجمه کرده و به سفارت ارائه دهید ( در صورت عدم ارائه این مدارک امکان دریافت نقص مدارک و یا ریجکت کلی شما در سفارت وجود دارد ) .
  • یا اینکه مدرکی بالاتر از دیپلم ( فوق دیپلم - لیسانس و ... ) در هر رشته ای داشته باشید که در این صورت بزرگترین مدرک خود را به سفارت ارائه می دهید و نیازس به ارائه دیپلم به سفارت وجود ندارد .
  • در 5 سال گذشته حداقل 2 سال سابقه کاری داشته باشید چنانچه این 2 سال سابقه کار را دارید حالا باید ببینید که آیا عدد SVP شما برابر یا یزرگتر از 7 خواهد شد یا خیر چنانچه برابر و بزرگتر از 7 باشد موفق به دریافت ویزا در صورت برنده شدن لاتاری خواهید شد در غیر این صورت نمی توانید ویزا خود را دریافت نمائید .برای دیدن عدد SVP شغل خود آموزش زیر را دنبال نمائید .

آموزش گام به گام و تصویری چک کردن نمره SVP برای دریافت اقامت دائو آمریکا از طریق لاتاری:

1- در ابتدا وارد وب سایت وزارت کار آمریکا به نشانی www.onetonline.org شوبد .

2- پس از مورد به سایت در قسمت Find Occupations که با رنگ زرد در تصویر زیر مشخص شده است رفته در در منو باز شو آن گزینه Job Family را انتخاب کرده و وارد مرحله بعد شوید .

درباره دیپلم کارودانش و فنی و حرفه ای در لاتاری

3- در این قسمت و در قسمت Browse By Job Family روز منو باز شو کلیلک کرده و شغل خود را انتخاب کنید سپس دکمه Go را زده و وارد مرحله بعدی شوید .

درباره دیپلم کارودانش و فنی و حرفه ای در لاتاری

4- در این قسمت در لینک های آبی رنگ همانند تصویر زیر جستجو کرده و بر روی شغل خود کلیک ککید .

درباره دیپلم کارودانش و فنی و حرفه ای در لاتاری

5- سپس روی گزینه Job Zone که در تصویر را رنگ زرد مشخص شده است کلیک کنید تا وارد مرحله نهایی شوید .

درباره دیپلم کارودانش و فنی و حرفه ای در لاتاری

6- در این قسمت شما می توانید همانند تصویر زیر نمره SVP شغل مورد نظر خود را در SVP Range که با رنگ زرد مشخص شده ببینید .

درباره دیپلم کارودانش و فنی و حرفه ای در لاتاری

اطلاعات بالا تنها جهت راهنمایی شما هموطنان عزیز می باشد و قاره پیما امکان انجام خدمات برای برندگان لاتاری بجز خرید بلیط و رزرو هتل و تور را ندارد

اطلاعات تکمیلی لاتاری و اقدامات بعد از برنده شدن در لاتاری

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما