پروازهای داخلی تایلند

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی تایلند

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی تایلند را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی تایلند و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی تایلند به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

ایرلاین های مختلفی در خاک تایلند پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای تایلند انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ایر آسیا هواپیمایی تای ایر آسیا  Thai AirAsia Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین تای ایرویز تایلند هواپیمایی تای ایرویز Thai Airways
رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین بانکوک ایرویز تایلند هواپیمایی بانکوک ایرویز  Bangkok Airways

در زیر فهرست شهرهای تایلند برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی تایلند به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1. بانکوک (BKK)
 2. پوکت (HKT)
 3. چیانگ مای (CNX)
 4. جزیره ساموی (USM)
 5. کرابی (KBV)
 6. چیانگ ری (CEI)
 7. اودن تانی (UTH)
 8. سونگخلا (HDY)
 9. سورات تانی (URT)
 10. سوخوتای (THS)
 11. خون کاین (KKC)
 12. اوبون راتچاتانی (UBP)
 13. پاتایا (UTP)
 14. فیتسانولوک
 15. سوخوتای (THS)
 16. و ...

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی تای ایر آسیا  Thai AirAsia Airlines - هواپیمایی تای ایرویز Thai Airwaysهواپیمایی بانکوک ایرویز  Bangkok Airways  در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

بلیط به تمام شهرهای تایلند

رزرو هتل در تمام شهرهای تایلند

تورهای ویژه تایلند

دریافت ویزا تایلند

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما