پروازهای داخلی عربستان سعودی

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی عربستان سعودی

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی عربستان سعودی را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی عربستان سعودی و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی عربستان سعودی به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

ایرلاین های مختلفی در خاک عربستان سعودی پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای عربستان سعودی انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین فلای ناس هواپیمایی فلای دبی Flynas Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین عربستان سعودی هواپیمایی عربستان سعودی SAUDIA Airlines

در زیر فهرست شهرهای عربستان سعودی برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی عربستان سعودی به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1. ریاض (RUH)
 2. جده (JED)
 3. دمام (DMM)
 4. مدینه (MED)
 5. ابها (AHB)
 6. قصیم (ELQ)
 7. ینبع (YNB)
 8. طائف (TIF)
 9. جیزان (GIZ)
 10. تبوک (TUU)
 11. نجران (EAM)
 12. حائل (HAS)
 13. ظهران
 14. بیشه (BHH)
 15. عرعر (RAE)
 16. جوف (AJF)
 17. الباحه (ABT)
 18. و ...

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی فلای دبی Flynas Airlines - هواپیمایی عربستان سعودی SAUDIA Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

بلیط به تمام شهرهای عربستان

رزرو هتل در تمام شهرهای عربستان

دریافت ویزا عربستان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما