پروازهای داخلی سنت کیتس و نویس

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی سنتکیتس نویس

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی سنتکیتس نویس را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی سنت کیتس و نویس و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی سنتکیتس نویس به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

ایرلاین های مختلفی در خاک سنت کیتس و نویس پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای سنت کیتس و نویس انجام می دادند ولی در حال حاضر تنها هواپیمایی ویندوارد ایرویز این پروازها را انجام می دهد :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ویندوارد ایرویز هلند هواپیمایی ویندوارد Windward Island Airways

در زیر فهرست شهرهای سنت کیتس و نویس برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی سنتکیتس نویس به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

  1. سنت کیتس (SKB)
  2. نویس (NEV)

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ویندوارد Windward Island Airways در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما