ثبت سفارش رزرو بلیط هواپیما

شما می توانید با تکمیل اطلاعات زیر و ارسال آن برای ما بلیط مورد نظر خود را از تمام خطوط هوایی داخلی و خارجی رزرو و سپس خریدار فرمائید.

راهنمای تکمیل اطلاعات فرم در خواست رزرو بلیط قاره پیما:

  1. در ردیف اول نام و نام خانوادگی در خواست کننده بلیط را وارد فرمائید (در خواست کننده خود می تواند یکی از مسافرها باشد و یا هر شخص دیگری).
  2. در ردیف دوم ایمیل خود را وارد کنید تا پس از رزرو , بلیط به ایمیل شما ارسال شود.
  3. در ردیف سوم شماره موبایل و وارد کنید اگر کارشناسان ما نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری داشته باشند با این شماره موبایل در تماس خواهند بود.
  4. در ردیف چهارم آدرس پستی و کد پستی نوشته شود تا بعد از رزرو و خریداری بلیط در صورت نیاز بلیط کاغذی به این آدرس ارسال شود.
  5. در ردیف پنجم ایرلاین مورد نظر خود را وارد کنید.( مانند:ایران ایر - ماهان - ترکیش - اتحاد و ...  )
  6. در ردیف ششم کلاس پروازی که دارای 3 گزینه است.
  7. در ردیف هفتم شهر مبدا و مقصد را وارد نمائید.
  8. و در ردیف های 8 تا 12 با توجه به تعداد مسافران ردیف های 8 تا 12 را تکمیل فرمائید (لطفا توجه داشته باشد نام و نام خانوادگی مسافران حتما باید با حروف انگلیسی تکمیل شود و چنانچه بلیط مورد نظر شما به کشورهای خارجی است این قسمت را دقیقا از روی نام و نام خانوادگی و تاریخ لاتین درج شده در پاسپورپ خود تکمیل فرمائید.)
  9. در ردیف 13 چنانچه درخواست دیگری برای رزرو بلیط خود دارید تکمیل فرمائید.

 

 

توجه فرمائید:

پس از ارسال فرم ایمیلی حاوی اطلاعاتی که شما برای ما ارسال کرده اید به ایمیل شما ارسال می شود لطفا این ایمیل را به دقت بررسی کرده و چنانچه بخشی از این اطلاعات اشتباه ارسال شده و نیازمند تغییر می باشد از طریق راه های ارتباطی سایت به کارشناسان ما اطلاع دهید.

 

 

 

 

[fc id='2'][/fc]
دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما