پرواهای داخلی فیلیپین

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی فیلیپین

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی فیلیپین را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی فیلیپین و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی فیلیپین به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

ایرلاین های مختلفی در خاک فیلیپین پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای فیلیپین انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین فیلیپین هواپیمایی فیلیپین Philippine Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ایر آسیا زست هواپیمایی ایر آسیا زست  Air Asia zest Airlines

در زیر فهرست شهرهای فیلیپین برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی فیلیپین به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1. مانیل (MNL)
 2. سیبو (CEB)
 3. داوائو (DVO)
 4. کلارک (CRK)
 5. کاگایان (CGY)
 6. ایلوئیلو (ILO)
 7. تاکوبان (TAC)
 8. باکولود (BCD)
 9. مالای (MPH)
 10. پورتوپرنسس (PPS)
 11. کالبو (KLO)
 12. تاگبیلارن (TAG)
 13. لاواگ (LAO)
 14. ژنرال سانتوس (GES)
 15. دوماگته سیبولان (DGT)
 16. زامبوانگا (ZAM)
 17. بوتوان (BXU)
 18. لگازپای (LGP)
 19. دیپولوگ (DPL)
 20. و ...

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی فیلیپین Philippine Airlines - هواپیمایی ایر آسیا زست  Air Asia zest Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

بلیط به تمام شهرهای فیلیپین

رزرو هتل در تمام شهرهای فیلیپین

دریافت ویزا فیلیپین

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما