پروازهای داخلی پاپوا گینه نو

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی پاپواگینه نو

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی پاپواگینه نو را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی پاپوا گینه نو و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی پاپواگینه نو به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

ایرلاین های مختلفی در خاک پاپوا گینه نو پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای پاپوا گینه نو انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین گینه نو پاپوا گینه نو هواپیمایی ایر گینه نو Air Niugini Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیمایی پی ان جی هواپیمایی پی ان جی Airlines PNG

در زیر فهرست شهرهای پاپوا گینه نو برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی پاپوا گینه نو به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

  1. پورت مورسبی (POM)
  2. گوروکا (GKA)
  3. مادانگ (MAG)
  4. هسکینس (HKN)
  5. لائه (LAE)
  6. مونت هاگن (HGU)
  7. رابائول (RAB)
  8. وواک (WWK)
  9. آلوتائو (GRU)
  10. مانوس (MAS)

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ایر گینه نو Air Niugini Airlines - هواپیمایی پی ان جی Airlines PNG در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

بلیط به تمام شهرهای پاپوا گینه نو

رزرو هتل در تمام شهرهای پاپوا گینه نو

دریافت ویزا پاپوا گینه نو

دکمه بازگشت به بالا
Open

تماس با ما