هواپیمایی نورد ویند

نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی نوردویند در ایران NordWind Airlines

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی نوردویند در ایران NordWind Airlines می باشد . شما می توانید با مراجعه حضوری و یا به صورتی اینترنتی و یا تلفنی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پس از دریافت قیمت ، بلیط هواپیمایی نورد ویند در تمام مسیرها را رزرو و خریداری نمائید .

هواپیمایی نورد ویند Nordwind Airlines یکی از خطوط هواپیمایی چارتری برای پرواز به روسیه می باشد در حال حاضر در پروازهای چارتری ایران به روسیه و بلعکس را بوسیله هواپیماهای بوئینگ و ایرباس مدرن خود انجام می دهد . جهت مشاهده تمام مسیرهای پروازی نورد ویند به صفحه هواپیمایی نورد ویند سایت مراجعه نمائید .

 

فروش ویژه بلیط هواپیمایی نورد ویند در قاره پیما

فروش بلیط هواپیمایی نورد ویند به صورت سوتو SOTO در قاره پیما ( بلیط دو سر خارجی و بلیط هایی که مبدا آنها ایران نمی باشد ) - جهت آگاهی از قیمت های ویژه بلیط هواپیمایی نورد ویند در قاره پیما با شماره های 09121931613 - 88476799-021 با ما در تماس باشید.

قاره پیما نمایندگی فروش بلیط هواپیمایی نورد ویند می باشد و تنها امکان تغییر تاریخ و کنسل کردن بلیط هایی که از قاره پیما خریداری شده باشند برای ما وجود دارد - لطفا اگر بلیط خود را از طریق آژانس ها و یا سایت های دیگر تهیه کرده اید درباره تغییر تاریخ و کنسلی سوال نفرمائید.

 

قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی نوردویند در ایران NordWind Airlines

روزها و ساعات پروازهای مستقیم هواپیمایی نورد ویند Nordwind Airlines از تهران به مسکو و سنت پترزبورگ به صورت زیر می باشد :

برنامه پروازی نورد ویند در ایران

روزها و ساعات پرواز تهران مسکو تهران با نورد ویند :

هفته ای - پرواز رفت و برگشت نورد ویند Nordwind Airlines از تهران به مسکو و بلعکس :

روز هفته مبدا-مقصد ساعت خروج ساعت ورود مدت پرواز
پروازهای به صورت چارتر می باشد برای آگاهی از برنامه به قاره پیما تماس بگیرید

روزها و ساعات پرواز تهران سنت پترزبورگ تهران با نورد ویند :

هفته ای - پرواز رفت و برگشت نورد ویند Nordwind Airlines از تهران به سنت پترزبورگ و بلعکس :

روز هفته مبدا-مقصد ساعت خروج ساعت ورود مدت پرواز
     پروازهای به صورت چارتر می باشد برای آگاهی از برنامه به قاره پیما تماس بگیرید
اطلاعات مفید :
 

تمام هواپیما های هواپیمایی نورد ویند از نوع بوئینگ و ایرباس می باشند .

وزن بار نبایستی از 32 کیلوگرم بیشتر باشد و ساک دستی نبایستی از 10 کیلو گرم بیشتر باشد .

 

وب سایت قاره پیما نمایندگی رسمی فروش بلیط هواپیمایی نوردویند در ایران NordWind Airlines می باشد و شما می توانید به صورت اینترنتی ( آنلاین ) بلیط پرواز ایر آسیا خود را در قاره پیما رزرو و خریداری نمائید .

نمایندگی هواپیمایی نورد ویند در تهران - نمایندگی هواپیمایی نورد ویند در مشهد - نمایندگی هواپیمایی نورد ویند در شیراز - نمایندگی هواپیمایی نورد ویند در اصفهان - نمایندگی هواپیمایی نورد ویند در تبریز - نمایندگی هواپیمایی نورد ویند در اهواز - نمایندگی هواپیمایی نورد ویند در کرمانشاه - قیمت و رزرو بلیط هواپیمایی نورد ویند - ovdn tv,a rdlj fgdx i,h\dlhdd k,vn ,dkn klhdkn'd

سایر مسیرهای پرواز به شهرهای روسیه

رزرو هتل در تمام شهرهای روسیه

تورهای ویژه روسیه

فروش بلیط پروازهای داخلی روسیه

اخذ ویزا روسیه

دکمه بازگشت به بالا
Open