پروازهای داخلی مکزیک

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی مکزیک

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی مکزیک را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی مکزیک و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی مکزیک به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک مکزیک پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای مکزیک انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ایرو مکزیکو مکزیک هواپیمایی ایرو مکزیکو Aeromexico Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیمایی اینترجت هواپیمایی اینترجت interjet Airlines
رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ویوا ایروبوس هواپیمایی ویویا ایروبوس viva aerobus Airlines    

در زیر فهرست شهرهای مکزیک برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی مکزیک به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

  1. مکزیکو سیتی (MEX)
  2. کنکان (CUN)
  3. گوادالاخارا (GDL)
  4. سن خوزه دلکابو (SJD)
  5. پورتو والارتا (PVR)
  6. تیخوانا (TIJ)
  7. مونتری (MTY)
  8. کاپولکو (ACA)
  9. کوزومل (CZM)
  10. تپیک (TPQ)

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ایرو مکزیکو Aeromexico Airlines - هواپیمایی اینترجت interjet Airlines و  هواپیمایی ویویا ایروبوس viva aerobus Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتلتماس با ما