پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پوکت تایلند تهران

چنانچه قصد سفر به پوکت تایلند را دارید بهترین مسیر پرواز مستقیم به وسیله هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines از تهران به پوکت می باشند .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پوکت تایلند تهران ) ایرلاین ماهان ایر Mahan Air Airlines به پوکت تلیلند به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پوکت تایلند تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پوکت تایلند تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پوکت تایلند تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی ماهان ایر هیچ پروازی به پوکت انجام نمی دهد .
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی ماهان ایر هیچ پروازی به پوکت انجام نمی دهد .

نمایی از پوکت
نمایی از پوکت
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای تایلند :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای تایلند از جمله پوکت و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای تایلند را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان در مسیر تهران پوکت  تهران و یا خرید بلیط پروازهای ماهان ایر در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای پوکت در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران پوکت تایلند تهران و شرایط پرواز ماهان ایر Mahan Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا تایلند و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل