پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوشنبه تاجیکستان تهران

چنانچه قصد سفر به دوشنبه تاجیکستان را دارید بهترین مسیرها پروازهای مستقیم به وسیله هواپیمایی وارش Varesh Airlines و تاجیک ایر Tajik Air Airlines و هواپیمایی آسمان Iran Aseman Airlines از تهران و مشهد به دوشنبه می باشند در جدول های زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوشنبه تاجیکستان تهران به طور کامل شرح داده شده است  .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوشنبه تاجیکستان تهران ) ایرلاین وارش Varesh Airlines و تاجیک ایر Tajik Air Airlines و ایرلاین ایران آسمان Iran Aseman Airlines و ساعت پرواز مشهد به دوشنبه تاجیکستان با تاجیک ایر به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوشنبه تاجیکستان تهران به وسیله هواپیمایی وارش Varesh Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
از تاریخ 14 بهمن سال 98 آغاز خواهد شد .
پروازهای برگشت:
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوشنبه تاجیکستان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوشنبه تاجیکستان تهران به وسیله هواپیمایی ایران آسمان Iran Aseman Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی آسمان هیچ پروازی به دوشنبه انجام نمی دهد .
پروازهای برگشت:
تا اطلاع ثانوی هواپیمایی آسمان هیچ پروازی به دوشنبه انجام نمی دهد .
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوشنبه تاجیکستان تهران روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوشنبه تاجیکستان تهران به وسیله هواپیمایی تاجیک ایر Tajik Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به دوشنبه تاجیکستان در روز یک شنبه و چهارشنبه در ساعت 10:40 AM از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه دوشنبه تاجیکستان انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
هفته ای 2 پرواز از تهران به دوشنبه تاجیکستان در روز یک شنبه و چهارشنبه در ساعت 13:30 PM از فرودگاه دوشنبه به فرودگاه امام خمینی تهران انجام می شود مدت زمان پرواز 2 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
 در حال حاضر پرواز تاجیک ایر به ایران انجام نمی شود 
نمایی از شهر دوشنبه تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای تاجیکستان :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای تاجیکستان از جمله دوشنبه و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای تاجیکستان را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ایران آسمان و تاجیک ایر در ایران می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ایران آسمان و تاجیک ایر در مسیر تهران دوشنبه تهران و یا خرید بلیط پروازهای آسمان و ناجیک ایر در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای دوشنبه در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی آسمان و تاجیک ایر در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم تهران دوشنبه تاجیکستان تهران و شرایط پرواز تاجیک ایر Tajik Air Airlines و آسمان Aseman Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا تاجیکستان و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

سایر مسیرهای پروازی به شهرهای تاجیکستان

دریافت ویزا تاجکستان

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل