پرواز های مستقیم

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان استانبول ترکیه تهران

بلیط به تمام شهرهای ترکیه

تورهای ویژه تمام شهرهای ترکیه

رزرو هتل در تمام شهرهای ترکیه

پروازهای داخلی ترکیه

دریافت ویزا ترکیه

چنانچه قصد سفر به استانبول ترکیه را دارید یکی از بهترین پروازها  پروازهای مستقیم هواپیمایی ماهان Mahan Air Airlines از تهران به استانبول می باشند در جدول زیر روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان استانبول ترکیه تهران ( برنامه پرواز ماهان از تهران به استانبول ) به طور کامل شرح داده است .

برنامه پروازی ( روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان استانبول ترکیه تهران ) ایرلاین های ماهان Mahan Air Airlines استانبول ترکیه  به شرح زیر است:

روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان استانبول ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان استانبول ترکیه تهران
روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان دبی امارات تهران به وسیله هواپیمایی ماهان ایر Mahan Air Airlines عبارتند از:
پرواز های رفت:
پروازهای روزانه از تهران به استانبول ترکیه در روزهای شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت های مختلف از فرودگاه امام خمینی به فرودگاه استانبول ترکیه انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
پروازهای برگشت:
پروازهای روزانه از استانبول ترکیه به تهران در روزهای  شنبه و یک شنبه و دوشنبه و سه شنبه و چهار شنبه و پنج شنبه و جمعه در ساعت های مختلف از فرودگاه استانبول ترکیه به فرودگاه امام خمینی انجام می شود مدت زمان پرواز 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
 در بعضی از مواقع به دلیل کمتر و یا بیشتر شدن تعداد مسافران هواپیمایی ماهان برنامه پروازی بالا را تغییر می دهد ( در اکثر ماه های سال برنامه پروازی بالا وجود دارد ) لذا برای آگاهی دقیق تر از طریق راههای ارتباطی سایت با ما در تماس باشید

نمایی از شهر استانبول ترکیه
نمایی از شهر استانبول ترکیه
تور و خرید بلیط هتل و اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه :
 شما علاوه بر خرید بلیط هواپیما به وسیله خدمات ما امکان خرید بلیط هتل و یا اجاره آپارتمان در تمام شهرهای ترکیه از جمله استانبول و یا استفاده از تور های 2 ، 3 ، 6 و ... شبه در تمام شهرهای ترکیه را نیز دارید ( جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط تور و هتل و آپارتمان با کارشناسان ما تماس بگیرید ).

وب سایت قاره پیما نماینده رسمی هواپیمایی ماهان ایر می باشد و شما به وسیله قاره پیما امکان رزرو و خرید بلیط هواپیمایی ماهان در مسیر تهران استانبول ترکیه و یا خرید بلیط پروازهای ماهان در سایر مسیرها را دارید.

 راه های تهیه بلیط و تور از قاره پیما:

قیمت بلیط پروازهای دبی در تاریخ های مختلف تفاوت دارد لذا شما برای آگاهی از قیمت بلیط هواپیمایی ماهان در تاریخ های مختلف می توانید در قسمت جستجو آنلاین سایت قیمت پروازها در تاریخ های مختلف مشاهده سپس اقدام به رزرو و خرید بلیط مورد نظر خود فرمائید همچنین شما می توانید به وسیله چت آنلاین سایت و شماره تلفن های سایت و یا به وسیله اس ام اس و ایمیل با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پس از آگاهی از قیمت و روزها و ساعت حرکت پروازهای مستقیم ماهان استانبول ترکیه تهران و شرایط پرواز ماهان Mahan Air Airlines ( میزان بار مجاز و شرایط کنسل کردن و تغییر تاریخ و ویزا استانبول و ... ) اقدام به رزرو و خرید بلیط نمائید.

دکمه بازگشت به بالا
Open

خرید آنلاین بلیط و هتل